Opäť do toho praštil. Necelé dva roky od rozchodu s modelkou a bývalou misskou Taťánou Kuchařovou (35) sa hudobník Ondřej Brzobohatý (40) znova oženil. Jeho vyvolenou sa stala snúbenica, televízna moderátorka Daniela Písařovicová (44).

Brzobohatý bol v minulosti ženatý už dvakrát. Jeho prvou manželkou bola produkčná Johana Indráková, tou druhou bola známa modelka a exmisska Taťána Kuchařová, s ktorou si od rozchodu nevedia prísť na meno. Rozvod prebehol v marci 2022. Medzičasom už randil so staršou moderátorkou Danielou Písařovicovou. V júni tohto roka Ondřej pokľakol na dovolenke na Maldivách a Daniela povedala áno, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

No a necelé štyri mesiace na to sa dvojica zosobášila. Z celebritného páru sa tak stali manželia. Nešlo vraj však o žiadnu pompéznu svadbu. „Svadobného obradu sa zúčastnila len rodina a najbližší priatelia," uviedli pre TV Prima novomanželia. Svadba sa konala v Taliansku v oblasti Gardského jazera, prezradili pre Blesk. „Z dlho plánovanej dovolenky v Taliansku sa postupom mesiacov po zvážení za a proti vykľula naša svadba s Danielou. Zistili sme, že evidentne nie sme prví Česi, ktorých to napadlo, a dnes môžeme konštatovať, že to bolo po všetkých stránkach dobré rozhodnutie. Pôvodnú dovolenkovú zostavu sme skrátka len rozšírili o najbližšiu rodinu a priateľov,“ popísal denníku Brzobohatý.

FOTO MLADOMANŽELOV NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia