Manželská dvojica Adela (40) a Viktor (30) Vinczeovci oslávila prednedávnom 4. výročie svojej svadby. Vo vzťahu sú stále šťastní, preto sa zo svojich pocitov vyznali na sociálnych sieťach.

„Som mužom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou, a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre. Neplytváme zažitými frázami, že rodina je základ ani že manželstvo je zmyslom života. Lebo základom a zmyslom nášho života je život sám. A zatiaľ je perfektný taký, aký je,“ uviedol moderátor.

Rovnako si spoločný život s Viktorom pochvaľuje jeho manželka. „Životy iných často kadejako posudzujeme, lebo sa potom cítime lepšie. Sama to poznám a mrzí ma, keď k tomu skĺznem. Ale odkedy som s týmto pánom, tak nemávam potrebu sa na úkor niekoho cítiť lepšie. Dosť je mi dobre,“ priznala a následne poslala aj odkaz všetkým expartnerom. „Ďakujem aj všetkým mojim úžasným bývalým partnerom za to, že som mohla pri nich rásť a učiť sa. Aby som si potom pritiahla do života Viktora. Dobre som si to zariadila,“ doplnila.

DOPOSIAĽ NEZVEREJNENÉ FOTKY ZO SVADBY ADELY A VIKTORA NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia