Jennifer Lopez (53) má týždeň po prekvapivej svadbe so 49-ročným Benom Affleckom v Las Vegas, ktorá sa konala 16. júla, ďalšiu novinku!

Speváčka a herečka rozširuje svoje podnikateľské impérium uvedením kozmetickej značky JLo Body by JLo Beauty a oslavuje to kampaňou, v rámci ktorej pózuje nahá. "Máme už niekoľko úžasných produktov zameraných na napnutie a spevnenie tváre, takže produkt na telo, ktorý by riešil tie isté problémy, bol pre nás prirodzeným ďalším krokom," hovorí Jennifer pre PEOPLE o debutovom produkte línie: JLo Body by JLo Beauty Firm + Flaunt Targeted Booty Balm za 65 dolárov (cca 64 eur). "Bola to tiež časť tela, na ktorú chceli naši spotrebitelia cielenú liečbu, a nemohli ju nájsť na trhu."

Čerstvá novomanželka hovorí, že o tomto výrobku premýšľala "celý život", pretože vyrastala sledujúc matku, ako bojuje s celulitídou. "Pamätám si, ako si želala, aby existoval nejaký zázračný vzorec, ktorý by ju jednoducho odstránil," spomína. "A pravdou je, že vieme, že neexistuje." Čo však existuje, je tím vedcov a chemikov spoločnosti JLo Beauty, ktorí podľa nej dokázali vytvoriť produkt na zadok (môžno ho však použiť aj na ruky, pás a stehná), ktorý prináša viditeľné výsledky. A Lopezovej nahé telo je tomu najlepšou reklamou!

FOTO ÚPLNE NAHEJ JENNIFER NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia