Prednedávnom Slovensko obletela neoverená správa o tom, že herec Ján Kroner (64) sa pokúsil siahnuť si na život. Depresie ho z bežného života vyradili ešte koncom roka 2010. Napriek tomu, že s démonmi bojuje, východisko z bludného kruhu sa mu stále nájsť nepodarilo...

Zaujímavosťou je, že Jakub spolu s mamou Adrianou len dva dni pred rozšírením šokujúcej informácie o hospitalizácii Jozefa Kronera poskytli rozhovor Rádiu Slovensko, v ktorom mapovali svoju intenzívnu trojročnú spoluprácu na seriáli Milenky, neskôr na romantickom kinofilme Šťastný nový rok a na ďalších projektoch, ktoré chystajú.

„Aktuálne spolu robíme už štvrtý projekt a kamaráti sa mi smejú, že som si skrátka musela porodiť režiséra,“ uviedla s úsmevom známa producentka. Napriek tomu, že v súkromí držala spolu so synom po celý čas ochranu nad bývalým manželom, pri nej zas stál pomyselný anjel v ťažkom koronaroku.

„Asi som nad sebou mala naozaj nejaké veľké ochranné krídla, lebo tento rok nebol z pracovnej stránky až taký ťažký ako pre druhých ľudí. Film sme dokončili koncom roka 2019, teda ešte pred koronou, a celý rok 2020 som venovala písaniu. Mám napísaný Šťastný nový rok 2, začatú knižku a s Jakubom chystáme ďalšie nové projekty, ako napríklad voľné pokračovanie filmu Lóve a koprodukčný fantasy projekt.“

Či by sa v niektorom z pripravovaných filmov mohol objaviť aj Janko, je naozaj otázne. „Dúfam, že sa mi ho podarí znova dostať pred kameru. Rád s ním spolupracujem, pretože je vždy veľký profesionál. Je to stará škola a mne sa to veľmi páči. Svoj výkon nevyhodnocuje iba sám, ale riadi sa podľa režiséra, ktorý predsa len na rozdiel od hercov rieši projekt ako celok,“ vyjadril sa pre nás v minulosti na otcovu adresu talentovaný syn.

Čo prežil miláčik slovenského národa JANKO KRONER počas desiatich rokov trápenia? Celý článok nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od 21. januára 2021).

Ilustračná snímka

ZANIETENÍ CHALUPÁRI: Kam unikal pred svetom Chudík, Dočolomanský a iné hviezdy?

Populárne články
Švédsky kráľovský pár.

Nešťastný pád: ŠVÉDSKA KRÁĽOVNÁ SILVIA utrpela úraz a skončila v nemocnici

NÁLEZY V NEMŠOVEJ! Skúsený archeológ žasne: Ide o najbohatšie nálezisko, aké som kedy skúmal

NÁLEZY V NEMŠOVEJ! Skúsený archeológ žasne: Ide o najbohatšie nálezisko, aké som kedy skúmal

Do kostola sa trúsia po jednom, po dvoch, v tichu sa pomodlia a potom idú domov.

Oravčania chcú otvárať kostoly. Odvážna ponuka kňazov: Čo až sú ochotní urobiť?

Herec a zabávač Jiří Krampol (82) má už očkovanie za sebou.

Vakcína ho potrápila: Herec JIŘÍ KRAMPOL po očkovaní stratil vedomie

S Robom Kazíkom ho spájalo úprimné priateľstvo.

Smutné vyznanie speváka Stašáka: Prečo sme sa s Kazíkom nemohli rozlúčiť?

Kobra tancuje podľa píšťaly. Je to pravda?

Kobra tancuje podľa píšťaly. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia