Bola tvárou programu, no prišlo k veľkej zmene. Eva Evelyn Kramerová (32) moderovala markizácku Farmu. Štyri sezóny bola neoddeliteľnou súčasťou reality šou.

Markíza sa však rozhodla vymeniť ju za muža. Siahli po hviezde seriálu Oteckovia a novým moderátorom šou bude Marek Fašiang. Toto určite nikto nečakal.

„Úlohu moderátora som sa rozhodol prijať, pretože Farma patrí dlhé roky k najsledovanejším programom Markízy a je pre mňa česť a zároveň veľká profesijná výzva byť jej súčasťou. Presvedčila ma dôvera ľudí, ktorí za projektom stoja, nový formát tejto šou, ako aj fakt, že mám rád prírodu, zvieratá a hry. Najviac sa teším na natáčanie v exteriéri, konfrontácie s rôznymi typmi ľudí a na ochutnávku absolútne bio – eko homemade produktov, ktorými, dúfam, že ma farmári ponúknu,“ vyjadril sa Marek Fašiang.

Zdroj: TV MARKÍZA

Samotná Evelyn neberie zmenu vo svojom živote, zdá sa, tragicky. „Boli to krásne štyri roky môjho života a som za ne televízii Markíza a najmä skvelým kolegom nesmierne vďačná. Je čas sa posunúť a inak ako zmenou sa posunúť nedá. Vnímam to ale ako mimoriadne priaznivú zmenu a projektu a môjmu nástupcovi držím palce," reagovala Eva. Isté však je, že herca čaká neľahká úloha, Slováci totiž vedia byť poriadne kritickí a tak si svoj nový post bude musieť obhájiť.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia