Tomáš Maštalír (45) patrí medzi najvýraznejšie slovenské herecké hviezdy. V súkromí je milujúcim manželom a starostlivým otcom. Dcérka Emmka mu robí každý deň radosť a podľa našich informácií by mala mať malá princezná onedlho súrodenca.

Len pár mesiacov dozadu poskytol Maštalír týždenníku Život rozhovor, kde sme sa dotkli aj témy jeho najväčšieho šťastia v živote. „Dcéra pre mňa znamená to, čo dieťa pre každého človeka, myslím si. Nedá sa o to deliť s ľuďmi, ktorí nemajú tú skúsenosť, ktorí doteraz neboli rodičmi. To človek naozaj pochopí a dokáže precítiť, až keď sa rodičom stane. Tí, čo sú už rodičmi, rozumejú tomu, čo hovorím,“ povedal a pokračoval: „Tá emócia je nepredstaviteľná. Tak ako pre mňa nebola predstaviteľná. To sa nedá opísať, kým sa vám to v živote nestane."

Zdroj: TV Markíza

Podľa našich informácií by sa mala rodinka uznávaného herca opäť rozrásť. "Kristína je v radostnom očakávaní. Emmka bude mať súrodenca," dozvedeli sme sa z dobre informovaného zdroja blízkeho dvojici. A to nebol jediný človek, ktorý nám túto informáciu prezradil. "Videla som ju a má už krásne tehotenské bruško, ktoré sa zakryť nedá. Rozhodne nebude na začiatku tehotenstva," povedala nám jedna z čitateliek, ktorá manželku umelca stretáva. Snažili sme sa s hercom spojiť, no bez úspechu. Väčšie šťastie sme mali pri jeho manželke, ktorá bola veľmi milá.

AKÁ BOLA REAKCIA HERCOVEJ MANŽELKY? NÁJDETE NA ĎALŠEJ STRANE

POZRITE, AKO TO HERCOVEJ MANŽELKE PRISTANE! FOTKY V GALÉRII
Diskusia