Je to oficiálne. Pár dní dozadu vyplávalo na povrch, že misska a bývalá riaditeľka krásy Magdaléna Šebestová (38) randí so známym politikom. Jej novým princom na bielom koni mal byť poslanec NR SR György Gyimesi (41). A zaľúbenci sa už nehanbia za svoje city a uverejnili prvú zamilovanú fotku.

Tajnosti skončili a ukážeme celému svetu, že tvoríme pár. Takto by sa dal opísať najnovší krok zamilovanej dvojice - sexi Magdy a urasteného Györgyho alebo inak Juraja. Ich vzplanutie odhalili komentáre a fotky na sociálnych sieťach. Obaja totiž pridávali zábery z rovnakých miest. Najprv to bol Dubaj a neskôr lyžovačka v Jasnej. 

Misska a rovnako aj politik  si totiž posielali srdiečka v komentároch a všetkým bolo jasné, že Amorov šíp letel na obe strany. Magda ešte pred pár dňami poskytla exkluzívne týždenníku Život vyjadrenie k svojej novej láske. "Ďuri je inteligentný, vzdelaný, vtipný chlap. Dobrý otec a gentleman a čo medzi nami je, nie je  alebo bude nie je vecou verejného záujmu," povedala brunetka.

Už pri predošlých vzťahoch si dávala pozor na slová  a svoje súkromie si strážila. Vyzerá to však tak, že hrdličky sa rozhodli posunúť svoj vzťah o level vyššie. O tom svedčí aj spoločná fotka, ktorú uverejnil politik. Párik sa k sebe tisne a je vidieť, že to medzi nimi poriadne iskrí...

SPOLOČNÚ FOTO DVOJICE NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia