Nora Kabrheľová sa do povedomia Slovákov dostala vďaka reality show Mojsejovci.

Žila vtedy honosným a nákladným životom, no zrazu prišlo temné obdobie - rôzne obvinenia, ktoré sa doteraz nepreukázali. Skončila na rok vo vyšetrovacej väzbe, rozviedla so spevákom Braňom Mojsejom, vydala sa za účastníka reality show Františka Kabrheľa, po pár mesiacoch sa s ním rozviedla a stiahla sa z povedomia verejnosti.

 Po rokoch života v malom mestečku na periférii sa Norika presťahovala do hlavného mesta a užíva si všetko, čo jej ponúka! "Potrebovala som zmeniť prostredie, mám tu nejaké aktivity a nie je pre mňa vhodné v mojom veku často cestovať z východu na západ," prezradila dôvody sťahovania. Nora žije v krásnom ružovom bytíku a vyzerá, že je po dlhej dobe veľmi spokojná.

Svojich fanúšikov na Instagrame teší zábermi zo svojho života. Väčšinou ide o fotky jej psíkov alebo jej samotnej v kaviarniach. Norika je známa aj tým, že ju vždy zaujímala móda a láska k extravagatnosti jej ostala. Iba nedávno na svoj Instagram zverejnila fotografiu vo veľmi farebnom kabáte, ktorý hrá farbami ako papagáj. Myslíte si, že jej to pristane.  Čo poviete vy?

FOTOGRAFIU EXTRAVAGANTNEJ NORY V KABÁTE NÁJDETE V GALÉRII

Obliekli by ste si aj vy taký kabát?

Zdroj: Nový Čas pre ženy

Diskusia