Nora Kabrheľová (63) je už nejaký ten piatok hviezdou internetu. Na sociálnej sieti má obrovskú základňu fanúšikov a to nie je všetko. Prostoreká brunetka začala so svojou novou šou, kde si servítku pred ústa rozhodne nedáva.

Nora je známa tým, že sa vždy držala hesla: Čo na srdci, to na jazyku. A presne v tomto duchu sa nesie aj jej nová relácia Nora talkshow. Prvým hosťom bol František Košarišťan alias Fero Joke, ktorý niekdajšiu podnikateľku paroduje dlhé obdobie. Jej to však žiadny problém nerobí a baví sa na tom rovnako ako jeho priaznivci.

Kabrheľová prekvapila divákov, keď otvorila tému, ktorú by od nej zrejme nikto nečakal. Ferovi totiž dala kompliment, keď bol prezlečený za ňu a hneď odhalila jedno tajomstvo. "Máš pekné šaty. Ty nenosíš podprsenku? On je ako ja...Gače máš?" opýtala sa Nora a Fero len zalapal po dychu. "Nooo."

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CWL4VTKqUC9/

To sa už Nora neudržala a celkom prirodzene pred kamerami povedala: "Ja chodím bez gačov. Vidíš, toto nevieš. Ja napríklad nenosím spodné prádlo. Iba podprsenku, lebo cicky by som mala až po brucho." Obaja aktéri sa začali smiať a Fero iba poznamenal: "Wau, to si ešte nikdy nepovedala." Hoci Kabrheľová stále hovorí, že je iba dôchodkyňa a už ju nebaví robiť cirkus, vždy vie prekvapiť a samozrejme rozosmiať všetkých.

VIAC FOTO NORY AJ V ODVÁŽNYCH OUTFITOCH NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia