Pavol Habera (59) a modelka Daniela Peštová (50) sú už spolu 20 rokov a každým dňom dokazujú pravú lásku. Obaja si však pred tým prešli strastiplnými manželstvami, neverou a rozvodom.

Paľo Habera sa o svojom bývalom manželstve verejne nevyjadruje, málokto vie, že bol kedysi ženatý. Dokonca má s bývalou manželkou Nadeždou dcéru. Pre Paľa bol rozvod veľmi zdrvujúcim a prešiel si ťažkým obdobím, ako to drsný rocker sám o sebe prezradil.

Podobnou minulosťou si prešla aj jeho súčasná priateľka, topmodelka Daniela. Skoro pred tridsiatimi rokmi bola vydatá za Taliana Thomasa Butima, ktorý ju údajne podvádzal. Rovnako ako Habera, Daniela má tiež so svojím exmanželom dieťa. Pre Danielku musela byť nevera veľmi ponižujúcou a zraňujúcou, a preto sa Thomasa rozhodla navždy opustiť.

Dnes tvoria Habera s Peštovou jeden z najdlhšie trvajúcich vzťahov slovenského šoubiznisu, sú spolu už viac ako dvadsať rokov! Po tom, ako jeden druhému zahojili svoje zlomené srdcia, sa len tak rýchlo do manželstva nehrnú! To však nič nemení na tom, že Daniela je Paľova životná láska, s ktorou má dve krásne deti. Ich spoločné fotky prekypujú zamilovanosťou a šťastím, veď sa pozrite sami!

POZRITE SI GALÉRIU ZAMILOVANÝCH HRDLIČIEK HABERU A PEŠTOVEJ
Diskusia