Bol kambodžský chlapec, ktorého si hollywoodska hviezda adoptovala, naozaj sirota? Angelina (46) čelí obvineniam z odcudzenia Maddoxa (19) od biologickej matky za smiešnu finančnú odmenu!

Angelina Jolie je najslávnejšia matka Hollywoodu. Po rozvode s Bradom Pittom (57) sa teraz stará sama o svojich šesť detí. Tri z nich sú ich biologickými potomkami, zatiaľ čo ďalšie tri si adoptovala Angelina ešte pred prvým pôrodom. Práve príbech ich najstaršieho adoptovaného dieťaťa, Maddoxa (19), začal vzbudzovať záujem dokumentaristov, ktorí pracujú na odhaľovaní neetických praktík pri adopcií detí z Kambodže.

Tí sa totižto domnievajú, že Angelina Jolie sa mohla nevedomky zúčastniť na nelegálnych adoptívnych procesoch. Právnička Lauryn Galindo bola zodpovedná za niekoľko adopcií ázijských detí, vrátane Maddoxa, no nedávno bola obvinená z neetického a nelegálneho konania v tejto oblasti. Podľa dokumentaristov mala právnička nútiť biologických rodičov, aby svoje deti vzdali na adopciu za úbohých sto dolárov.

Akékoľvek špekulácie samozrejme Angelina Jolie okamžite vyvrátila a vyhlásila, že by žiadnu matku nikdy neobrala o jej dieťa. Dokumentaristov to však neodrádza od hľadania pravdy, nakoľko sa o pôvode Maddoxových rodičov nevie nič, ani či ešte stále žijú. Domnievajú sa, že Maddox, ktorého si Angelina adoptovala v roku 2002, vôbec nebol sirota.

GALÉRII BRANGELINY SO SYNOM MADDOXOM NÁJDETE TU
Diskusia