Zdá sa, že na Slovensku má oveľa viac priaznivcov než tých, ktorí ju bezočivo osočujú a urážajú. Niekdajšia televízna advokátka RENÁTA NÁZLEROVÁ (53) dnes pracuje ako riaditeľka centra pre seniorov v Pezinku. Robila všetko pre to, aby klientov ochránila pred novým vírusom, sama sa však nakazila. Tri týždne bojovala s kovidom.

Vďaka tomu, že je očkovaná, neskončila v nemocnici na prístrojoch. Bohužiaľ, niektorí ľudia jej preto písali na sociálnu sieť urážlivé komentáre. „Hlupák zostane hlupákom a nula nulou. Posledné týždne mi dávajú zabrať, ale to už viete. Musím povedať, že to vyprodukovalo aj enormné množstvo komentárov, z ktorých som sa dozvedela, že som sviňa, ktorá si za túto propagandu očkovania dala zaplatiť, že som tučné prasa a čo som čakala, veď keby som nebola tučná, ani by som neochorela, že najlepšie bude, keď zdochnem a so mnou celá moja rodina,“ posťažovala sa na sociálnej sieti.

„Nechcem ani domyslieť, aký priebeh by u mňa covid mal, keby som očkovaná nebola.," odkázala svojim sledovateľnom počas liečby. Kvôli ťažkému priebehu bola nútená siahnuť aj po kyslíko-terapii.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CXLMqTdLy5F/

Za tento status zožala až 1 500 povzbudzujúcich a prajných komentárov. Zdá sa, že obľúbenú televíznu osobnosť nevyviedli z miery ani nenávistní ľudia, pretože veselo propaguje svoju novú knihu: „Jeden z mojich románov Tučibomba, no a čo? je veselé rozprávanie o tom, že byť iný, iná, než od nás očakáva okolie, nemá byť dôvodom na to, aby sme sa ochudobňovali o radosť zo života.“

KOVID JU PORIADNE POTRÁPIL! AKO VYZERÁ PO CHOROBE NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia