Toto si nepredstavoval ani v tom najkrajšom sne! Sympatický herec Marcel Nemec (51) bojuje od konca roku 2021 s onkologickým ochorením. Len pár dní dozadu sme informovali o jeho problémoch s poisťovňou a vyzerá to tak, že všetko má dobrý koniec.

Nemec žiadal opakovane svoju poisťovňu o preplatenie liečby formou tabletkovej chemoterapie. Práve ňou si herec predĺžil život o osem mesiacov. "Možno sa to zdá byť niekomu málo, ale je to tak veľa...Doteraz som si ten liek nejako uhrádzal sám vo vlastnej réžii," zveril sa herec. Ich odpoveď však bola opäť negatívna.

"Pretože existuje alternatíva. Potrebujem dokončiť cyklus a to sú ešte nejaké dve krabice. V preklade 2400 eur, čo by mala poisťovňa zaplatiť. Ja sa pýtam! Ja mám byť skúšobné zviera? A prečo mám skúšať iný liek, keď tento mi zaberá? Je mi smutno z toho," neskrýval svoje sklamanie a smútok Nemec. Obrovské prekvapenie ho však čakalo večer v divadle.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cf-3GM5KJ0a/

"Nielen zázraky sa dejú, no aj DOBRO víťazí nad zlom... Cítim sa ako v rozprávke, moji milí! Pred predstavením ma v Divadle LA KOMIKA čakala obálka s dopisom a peniazmi na moju liečbu od neznámeho anjela, ktorý sa podpísal AK. Aký Kráľ! Ďakujem! Slzy šťastia tiekli nie iba mne. Ste dôkazom, že DOBRO EXISTUJE!!! Dovoľujem si zverejniť aj časť správy, ktorú ste mi poslali na moju ďakovnú esemesku," začal vo svojom príspevku dojatý Marcel.

"Ste ČLOVEK so srdcom na správnom mieste. ZuzAnjelik Vačková to po predstavení prezradila divákom a poviem vám, že takú nálož LÁSKY A NÁDEJE som už dávno necítil. Ďakujem aj za to, milý AK. Rád by som vás objal naživo, zatiaľ aspoň takto virtuálne. Pán AK, OBJÍMAM VÁS a ĎAKUJEM ZA PREDĹŽENIE ČASU," uzavrel herec.

AKO SA NEMEC ZMENIL PO NÁROČNOM BOJI S RAKOVINOU? ZÁBERY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia