Manželia Marián (38) a Ivana (33) Gáboríkovci sa čoskoro stanú rodičmi. Prípravy na bábätko sú v plnom prúde, žiaľ, pri zariaďovaní detskej izby sa poriadne popálili.

Nábytok im mala dodať firma, ktorá ponúka luxusný tovar, do dnešných dní im však nič nedoručila.

„Zvyčajne sa negatívne nevyjadrujem, ale chcela by som zabrániť tomu, aby sa podobná vec stala aj iným rodičom. Od 2. februára čakáme na detský nábytok od firmy BabyPrestige, ale dodnes nič nemáme. Zaplatili sme peniaze na základe zálohovej faktúry, ktorú táto firma vystavila vo výške sto percent. Tovar nedodali, neodpisujú na maily, zmizli kontakty na ich e-shope, s nikým z konateľov sa nedá skontaktovať, v predajni vám nepomôžu. Takýto prístup som vôbec nečakala a som sklamaná,“ posťažovala sa rozčarovaná Ivana.

Manželský pár zvažuje, že nepríjemnosť bude riešiť súdnou cestou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nezvyknem sa negativne vyjadrovat k firmam, ale chcela by som zabrániť aby sa podobná vec nestala aj iným nastávajúcim rodičom....🙏🏼 Od 2.2. cakame na detsky nabytok od Baby Prestige,ale dodnes nic nemame. Nasa interierova dizajnerka, s ktorou spolupracujeme na zariadeni detskej izby objednala nabytok v Baby Prestige uz 2.2 a tiez aj zaplatila peniaze na zaklade zalohovej faktury ,ktoru tato firma vystavila vo vyske 100%. Tovar nebol dodany, neodpisuju na maily, zmizli kontakty na ich eshope, neda sa na nikoho z konatelov nakontaktovat, v predajni Vam tiez nepomozu.... Takyto pristup som od takej firmy vobec necakala a som sklamana.... Dufam, ze sa poucite z mojej negativnej skusenosti🙏🏼 Podrobnejsie si o tejto celej situacii mozete precitat na stories dizajnerky @feelhomefactory . . . #goesaroundcomesaround

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 

˃˃˃ Fotografie nastávajúcich rodičov nájdete v galérii. ˂˂˂
Diskusia