Herečka Zuzana Vačková (53) je single. Najnovšie totiž priznala, že sa s priateľom Petrom rozišli. A my vieme dôvod.

Zuzana a Peter tvorili pár od leta 2018. Pravidelne ich bolo vídať aj v spoločnosti a pôsobili ako harmonická dvojica, ktorej nič nechýba. Podľa najnovších informácií, ktoré priniesli Topky, však ich vzťah skončil. 

Vačková týždenníku Život ozrejmila dôvod rozchodu. "My sme sa rozišli medzi sviatkami a nie je za tým nič dramatické. Nikto nikomu neublížil, nikto nikoho nepodviedol. Len sme si uvedomili, že je ťažké zladiť tie naše rôzne životné štýly, tak sme to spoločne po dohode ukončili," vysvetlila nám sympatická umelkyňa, ktorá je tak momentálne slobodná. 

Zdroj: EMIL VAŠKO

Blondínka sa najmä teší, že vzťah s Petrom zostal na priateľskej úrovni. "Keď pozorujem niektoré rozchody okolo mňa, ktoré sa dejú, tak si hovorím, že chvalabohu, že my sme také bytosti, ktoré sa vedia rozísť v dobrom," hovorí Zuzka, ktorá je povestná svojím optimizmom a ten nestráca ani teraz. 

"Láska je podľa mňa to najdôležitejšie, čo v tomto našom živote máme. My sme sa s priateľom nerozišli preto, že by medzi nami nejakým spôsobom láska vyhasla. Tam išlo skutočne o to, že to nejako neklapalo. A moje také obľúbené príslovie je, že ak chceš rozosmiať Pána Boha, tak začni hovoriť o svojich plánoch. Takže ja nič neplánujem, nikoho vo výhľade nemám, ale ani nie som nejako zatrpknutá, že teraz nechcem žiadneho chlapa vidieť najbližšie dva roky," uzavrela s úsmevom herečka. 

FOTO EXPARTNEROV NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia