Kam príde, tam žiari a strháva na seba pozornosť. Reč je o manželke následníka na trón Williama (39) – vojvodkyne Kate (40).

Expert na kráľovský dvor Tom Quinn v dokumente Channel 5 Kate: Our Queen in Waiting uviedol, že táto členka kráľovskej rodiny je kráľovskejšia ako ostatní. Kate má v sebe vodcovský potenciál, všimla si to aj kráľovná Alžbeta II. (95), manželka vnuka je pre ňu ako eso v rukáve a preto ju poveruje stále dôležitejšími reprezentačnými úlohami.

A pri tom, v žilách Kate neprúdi modrá krv, pochádza zo strednej triedy. Tom Quinn však pripomína, že jej otec Michael Middleton (72) vyrastal v bohatej yorkshirskej rodine s úzkymi väzbami na aristokraciu. Kate Middleton sa teda do svojho nového života ako členka kráľovskej rodiny nedostala úplne dezorientovaná. Odborník opisuje aj zaujímavú scénu, a to, ako William na verejnosti prejavuje rešpekt svojej prispôsobivej, no zároveň tak ráznej a inteligentnej manželke. Na stretnutí so študentmi na Jamajke počas ich karibského turné jej William ako prvej dal slovo, keď prišla na rad téma – vzdelávanie v ranom detstve. V roku 2021 totiž Kate založila Centrum pre rané detstvo, ktorého cieľom je pomáhať vytvárať šťastnejšiu, duševne zdravšiu a starostlivejšiu spoločnosť.

VIAC FOTO KATE A JEJ RODINY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia