Anete Pariškovej (47) drží celé Slovensko palce v boji so zákernou rakovinou. Navonok krehká blondínka je v skutočnosti veľká bojovníčka, ktorá sa nenechá len tak zlomiť.

Adriana prišla o vlasy a tak si k novému účesu zadovážila parochňu. Dúfa totiž, že priaznivá prognóza ochorenia jej čoskoro umožní vrátiť sa do svojej milovanej práce. „Pevne verím a dúfam, že sa ešte počas chemoterapií a liečebného cyklu budem môcť vrátiť na televíznu obrazovku,“ vyslovila svoje prianie.

Televízne prostredie je pre Anetu podľa jej vlastných slov zároveň obrovskou motiváciou a vzpruhou. „Mám šťastie, že práca je mojím koníčkom, je to pre mňa relax, pretože chvíľu nerozmýšľam nad tým, čo budem napríklad variť, to už mám premyslené skôr, než prídem do práce, aj celú logistiku. Ale tu sa domáce povinnosti zastavia a ja rozmýšľam o politike, o tom, čo sa stalo doma aj v zahraničí, stretnem sa s kolegami, kde je príjemná, uvoľnená atmosféra,“ uviedla už viackrát otvorene. Blondínka je zároveň veľkou profesionálkou a domovskú televíziu nenechala napríklad v štichu ani pred štyrmi rokmi, keď ju zápal bedrového kĺbu pripútal na nemocničné lôžko. Hoci v bolestiach, ale do práce sa vrátila už po dvoch týždňoch a zároveň neváhala vypomáhať aj vo svojej súkromnej škôlke.

Na základe minulosti je viac ako isté, že ak bude moderátorka nastavenú liečbu dobre znášať, čoskoro sa na televíznych obrazovkách opäť objaví. „S Anetou Pariškovou sme sa v úvode liečby dohodli, že v prípade, ak jej to zdravotný stav konzultovaný s odborníkmi dovolí, môže sa kedykoľvek vrátiť do moderátorského kresla,“ povedala nám hovorkyňa TV JOJ Lucia Kulihová.

Kde berie Aneta Parišková silu na boj s chorobou? Celý článok nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život č. 27 (v predaji od 2. júla 2020).

Diskusia