Manželka Brucea Willisa Emma Heming Willis prežíva v deň hercových prvých narodenín od odhalenia diagnózy frontotemporálnej demencie celý rad emócií.

Ikona Smrtonosnej pasce sa v nedeľu dožila 68 rokov a jeho manželka sa vo svojom instagramovom príbehu podelila o to, ako ju to ovplyvňuje. "Dnes má môj manžel narodeniny. Ráno som začala plačom, ako môžete vidieť podľa mojich opuchnutých očí a usmrkaného nosa," začala. "Len si myslím, že je dôležité, aby ste to videli zo všetkých strán." "Ľudia mi vždy hovoria: 'Ach, ty si taká silná. Nechápem, ako to dokážeš.´ Nemám na výber," vysvetlila 44-ročná Emma. "Priala by som si to, ale aj v tomto vychovávam dve deti."

Bruceova manželka tiež priznala, že každý deň pociťuje smútok, vrátane toho, kedy jej muž oslavuje narodeniny. "Pracovala som na tomto reelsku, ktorý zverejňujem na manželove narodeniny. Neviem, prečo si to robím, pretože tie videá sú ako nôž v mojom srdci," podelila sa Emma. "Ale rovnako, ako to robím pre seba, robím to aj pre teba, pretože viem, ako veľmi miluješ môjho manžela," povedala fanúšikom predtým, ako sa zastavila, aby si pripomenula: "Neplač, Emma." Video zakončila slovami: "Ale znamená to pre mňa veľmi veľa, takže vám ďakujem."

Neskôr Emma zdieľala videoklip s archívnymi zábermi Brucea, ktorému venovala láskyplné slová: "On je čistá láska. Je taký milovaný. A ja ho budem milovať navždy. Všetko najlepšie k narodeninám, láska moja. Mojím narodeninovým želaním pre Brucea je, aby ste zaňho aj naďalej modlili, pretože jeho citlivá duša Rýb to bude cítiť. Ďakujem vám veľmi pekne, že ho máte radi a zaujímate sa o neho," odkázala Emma verným fanúšikom.

FOTO Z BRUCEOVHO ŽIVOTA SI POZRITE V GALÉRII
Diskusia