Nakrúcanie seriálu Hranica je v plnom prúde a známe tváre si nevedia výrobu novinky televízie JOJ vynachváliť. Jediným nepriateľom je pre nich počasie.

Hana Gregorová, Jozef Vajda, Peter Sklár, či Braňo Deák makajú usilovne na tvorbe seriálu Hranica. Spolu s nimi viacero známych kolegov, ktorých môžu vidieť diváci na obrazovkách Jojky. 

A hoci nakrúcanie šľape ako hodinky, jedna vec ani jednej z hviezd nehrá do karát. Na pľaci musia byť v skorých ranných hodinách, kedy teploty klesajú pod bod mrazu. Nejakú dobu to človek vydrží, no oni strávia v tomto prostredí dlhé hodiny. 

Tvorcovia však mysleli aj na tieto nástrahy prírody. "Herci sú na pľaci vybavení termo bielizňou a od kostymérok majú zabezpečené teplé vložky do topánok i zatepľovacie vrsty pod kostýmy," vysvetlila týždenníku Život PR manažérka Jojky Lenka Filipová. 

Herci na nakrúcaní seriálu Hranica.
Zdroj: tvj oj

Podľa našich informácií je v neďaleko danej lokácie v dispozícii vykurovaný interiér či stan, v ktorom je zabezpečné zázemie pre hviezdy. V mrazivom počasí na konci novembra sa nakrúcala aj úvodná zvučka k seriálu. "Deň pred výrobou poriadne nasnežilo, takže presuny techniky i montáž sa trochu skomplikovali. Navyše, v deň nakrúcania bol celodenný mráz a silný vietor. Herci sa medzi klapkami ohrievali vo vykurovanom stane a pripravené mali aj teplé jedlo, nápoje i deky," prezradila Filipová.

AKO TO VYZERALO NA NAKRÚCANÍ, NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia