Scenár ako z kriminálneho filmu! Ten musela prežiť na vlastnej koži rodina známej producentky Wandy Adamík Hrycovej (44). Do ich bytu totiž pred pár dňami vtrhli ozbrojení kukláči. Najhorší bol pritom fakt, že všetko videli Wandine milované deti.

Skutočná dráma sa odohrala v utorok ráno. Hrycová sa nachádzala v tom čase vo vlaku z Prahy, kde bola odcestovaná kvôli pracovným povinnostiam. "Dostala som SMS-ku okolo šiestej hodine od syna Artema, že sú doma policajti. Na to som nejako nereagovala, pretože ani vo sne mi nenapadlo, že sú skutočne u nás doma. Myslela som si, že niekde na ulici...," začala svoje rozprávanie exkluzívne pre týždenník Život producentka.

Krátko na to jej volal vydesený syn, že k nim prišli kukláči. V tom momente Wanda okamžite kontaktovala manžela, no ten je nedvíhal. "Chvíľu mi trvalo, kým som sa dopátrala k tomu, čo sa stalo. Medzi 5 a 6. hodinou ráno k nám nabehlo ozbrojené komando v kuklách. Môj muž bol sám doma s tromi deťmi, pričom oni museli vedieť, že deti budú doma, pretože to nie je tajná informácia. Keď vedeli, kde bývame, museli si robiť nejakú prípravu, museli si byť vedomí toho, že idú niekde, kde sú tri deti a je veľký predpoklad, že budú doma," hovorí zhrozená Wanda.

Podľa jej slov NAKA vtrhla do bytu, kričali a správali sa, akoby prišli na adresu drogového dílera či nejakého mafiána. "Samozrejme zistili, že je otec troch detí sám doma a práve ho zobudili v trenkách. Nebol ozbrojený, tak po pol hodine komando odišlo a zostali tam iba vyšetrovatelia a kriminalisti," približuje situáciu producentka, ktorá je aj po niekoľkých dňoch v obrovskom šoku. Takúto situáciu si nepredstavovala ani v najhoršom sne.

Wanda so synčekmi
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CXGlNfBKLCa/

Za všetkým má byť kauza, ktorú NAKA vyšetruje, no manželia o nej nemali absolútne žiadnu vedomosť. "Istá firma, ktorá bola zapojená do verejného obstarávania, mala nejaké referencie v Iraku a tí ľudia si mysleli, že tieto referencie nie sú pravé. To znamená, že požiadali môjho muža, ktorý je veľmi aktívny v Iraku a stále tam chodí, má tam veľmi dobré kontakty, aby preveril, či tá firma skutočne v Iraku existuje. A to je celé. On tam vtedy vycestoval, zistil, že tá firma na adrese nesídli a sprostredkovával im nejaké kontakty na právnikov a právnické spoločnosti v Iraku, ktoré by im potvrdili z oficiálnych zdrojov, či firma existuje alebo neexistuje," vysvetlila Hrycová. Podľa kriminalistov sa postupom času malo prísť na to, že určité dokumenty z Iraku neboli pravé a NAKA išla preveriť, či tieto dokumenty nejakým spôsobom súvisia s manželom producentky.

ČO HĽADALA NAKA U HRYCOVEJ A AKO TENTO ZÁSAH POZNAČIL JEJ DETI, ČÍTAJTE NA ĎALŠEJ STRANE

VIAC FOTO WANDY A JEJ RODINY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia