Deti známeho hereckého páru skutočne vyrástli. Zo šiestich ratolestí, ktoré hollywoodske hviezdy majú, sú dnes naozajstní tínedžeri.

V roku 2014, keď si herecký pár povedal svoje áno, mnohí z fanúšikov dúfali, že obe herecké hviezdy už našli svojich životných partnerov.

Priaznivcov Brada Pitta (55) nepríjemne prekvapil rozvod s americkou herečkou Jennifer Anistonovou (50), ktorá je známa ako Rachel zo seriálu Priatelia. Angelina Jolie (44) na rozdiel od Brada prešla už dvomi neúspešnými manželstvami, a preto jej fanúšikovia verili v to tretie.

Keď sa v roku 2005 prevalil Bradov nový vzťah s Angelinou, všetkým bolo jasné, že rozvod Brada a Jennifer zapríčinila táto tretia osoba. Pár snov teda spolu randil už od roku 2005. Napriek tomu, že manželmi sa stali až v roku 2014, rodinu sa rozhodli založiť ešte pred svadbou.

Odchod z domu

V súčasnosti majú spolu 6 detí, z ktorých tri sú adoptované – Maddox (18), Pax (15), Zahara (14) – a tri vlastné – Shiloh (13) a dvojičky Vivienne a Knox (11).

Jeden z najznámejších a najobľúbenejších párov Hollywoodu svoje manželstvo ukončil už po dvoch rokoch. Aj keď manželov súd rozvádzal takmer tri roky, dnes sú obe hviezdy už slobodné.

Hlavným dôvodom zdĺhavého procesu sa bezpochyby stali ich deti, o ktoré rodičia bojovali. Angelina bola rozhodnutá, že spraví všetko pre to, aby Brad deti nemohol vídať, no počas súdneho procesu názor zmenila. Ako sa však vo veci starostlivosti o deti exmanželia dohodli, nikto nevie, pretože sa rozhodli verejnosť neinformovať.

V blízkej budúcnosti čaká exmanželov ešte súdny proces týkajúci sa rozdelenia ich rozprávkového majetku. Deti známeho hollywoodskeho páru sú od oznámenia rozvodu rodičov terčom médií, a preto sa ich pár snaží pred novinármi chrániť. Deti však už naozaj vyrástli a sú z nich tínedžeri.

Ich najstarší syn Maddox (18) už dokonca začína štúdium na vysokej škole. Aj napriek tomu, že doma v Amerike mal na výber množstvo prestížnych univerzít, rozhodol sa pre štúdium biotechnologického inžinierstva na vysokej škole v Soule (Južná Kórea).

Pri lúčení so svojím najstarším synom bola Angelina veľmi dojatá a dokonca spolu s ním vycestovala do Južnej Kórey.

Poslať emailom
Umelec Dan Tanenbaum zarába na netradičnom nápade.

Zo záľuby tisícový biznis: Neuveríte, z čoho umelec Dan vyrába tieto predmety!

Populárne články
Umelec Dan Tanenbaum zarába na netradičnom nápade.

Zo záľuby tisícový biznis: Neuveríte, z čoho umelec Dan vyrába tieto predmety!

Hereča Angelina Jolie

Štúdiá Walta Disneyho si Angelinu Jolie obľúbili. V novinke zahviezdi spolu s ďalšou kráskou!

Pohyb na čerstvom vzduchu je potrebný aj v chladnejších dňoch, nielen v lete.

Škôlkarske choroby: Deti si v kolektíve odovzdávajú infekcie, ako posilniť ich imunitu?

Obrovská tragédia sa udiala v Nitre, o život prišiel miestny školák, dvaja chlapci utrpeli zranenia.

Scenár, keď stromy zabíjajú, je vždy podobný. Kto nesie zodpovednosť za tragédiu v Nitre?

 Katherine Schwarzenegger

Bude Arnold Schwarzenegger dedkom? Jeho dcéra Katherine prezradila viac, ako chcela!

Vedeli ste

Pytagoras objavil a2 + b2 = c2.

Zobraziť viac