Bol by na ňu hrdý! Mladšia dcéra zosnulého českého speváka Karla Gotta (†80) a jeho manželky Ivanky (46) má už 14 rokov. Pozrite, ako sa čoraz viac podobá na svojho slávneho ocka.

Mala iba 11 rokov, keď sa musela vyrovnať so smrťou svojho tatina. Nelly Sofie, najmladšia dcéra Karla Gotta, sa po jeho odchode spolu s mamou a staršou sestrou Charlotte (16) stiahla do ústrania. Gottove dievčatá spravili výnimku minulý rok, keď sa zúčastnili na slávnostnej premiére dokumentu Karel. Pozorné oko fanúšika si už vtedy mohlo všimnúť, ako sa Nelly Sofie čoraz viac podobá na svojho ocinka.

Pôvabná blondínka sa od detstva venuje tancu. Už v 6 rokoch okúsila divadelné dosky, keď vystúpila v muzikáli Marie Antoinetta. Svoje tanečné umenie niekoľkokrát predviedla aj na koncertoch svojho otca a spolu so sestrou si všetci traja zahrali v rozprávke Když draka bolí hlava, pripomína Blesk.

A prečo sa najmladšia Gottova dcérka volá práve Nelly Sofie? „S vyberaním mena pre druhé dievčatko to bolo trochu zložitejšie, muselo byť znelé nielen na priezvisko Gottová, ale malo pekne ladiť aj s menom Charlotte Elly. Nakoniec sme sa zhodli na Nelly a Sofie podľa úchvatnej Sophie Lorenovej,“ prezradil Karel v knihe Má cesta za štěstím.

KRÁSNA SLEČNA! POZRITE, AKO NELLY SOFIE VYRÁSTLA
Diskusia