Pomoc znevýhodneným je súčasťou života aj moderátorky Ivety Malachovskej. „Od mojej mamičky som od detstva počúvala, aké je dobré, ak sa v živote viete podeliť. Všetko sa vám vráti. Odkedy som dospela a začala pracovať, môj život sa spája s dobročinnosťou. Keď som chodila na základnú školu, určite sme aj my mali medzi sebou deti, ktorým by sedeli súčasné diagnózy. Chodili s nami do triedy, bez problémov s nami študovali. Možno neboli vo všetkom šikovné, ale určite patrili k nám, medzi ostatné deti. Je preto jasné, že všetky deti majú byť spolu v jednom kolektíve.

Tie slabšie potiahnu tie šikovnejšie a tie zase pochopia, zažijú, že svet sa neskladá iba z dokonalých kamarátov, ale aj takých, ktorí nás budú celý život trošku potrebovať,“ vyjadrila sa. Dvadsiate jubileum a charitatívny rozmer Plesu v opere akcentovala tiež kvetinová výzdoba, ktorá bola netradične viazaná do trsov jednotlivých druhov kvetín. V tomto roku prevládali najmä hortenzie, skimie, chryzantémy, ruže, ľalie, ľubovníky, gerbery, monstery, palmy či blahovičníky.

Počas Veľkej noci nesmie chýbať oblievačka a šibačka.

Symboly VEĽKEJ NOCI: Kde sa vzali a aký je ich význam?

Populárne články
Gizka Oňová

Ona cvičí, on číta: Ako vyzerá karanténa u Gizky Oňovej?

Lady Gaga

Zábavou proti koronavírusu: Lady Gaga chystá televízny program plný hviezd

Monika Paločková so svojím tímom.

To všetko PRE TEBA! Slová lekárky Moniky dojali Slovensko, opísala deň boja s koronavírusom

Nadaný výtvarník Ivan Molnár (53) je samouk s kvalitami profesionála.

Majster replík: Profesionálny hasič má nevídaný talent, maľuje diela svetoznámych umelcov

S príchodom jari sa začnú sa ozývať žalúdočné a dvanástnikové vredy. Sezónu majú aj zápaly močového mechúra či kožné ekzémy.

Sezónne diagnózy: Niektoré choroby sa vracajú na jar i jeseň. Viete ktoré?

Lieky pre ľudí pomáhajú aj zvieratám. Je to pravda?

Pomáhajú lieky pre ľudí aj zvieratám?

Zobraziť viac
Diskusia