O tom, že vymeniť stabilné rodinné zázemie za vzrušujúci vzťah s mladou partnerkou sa nie vždy vypláca, vedia svoje viacerí známi muži zo šoubiznisového prostredia.

Štefan Skrúcaný

V roku 2007 mnohých prekvapil rozvod Zuzany Tlučkovej (60) a Štefana Skrúcaného (62). Pár tvorili 22 rokov, ale dlhšie im to už v manželstve nefungovalo. V roku 2005 do života herca a moderátora vstúpila vtedy 22-ročná Dominika Lukáčová (36). Stretol ju na Miss Spiš. On sedel v porote a ona súťaž vyhrala. Š. Skrúcaný vtedy tvrdil, že nie je dôvodom jeho rozvodu. „Zuzka vie o Dominike už dávnejšie. Určite ju tento vzťah neteší, ale vážim si, ako sa k problému postavila. Zachovala sa chápavo, korektne a priateľsky,“ povedal umelec pred rokmi.

FOTKU SKRÚCANÉHO S MLADOU LUKÁČOVOU NÁJDETE V GALÉRII
Herec a moderátor dnes žije v manželstve s ERIKOU JUDÍNYOVOU.
Zdroj: Archív NMH

Štefan s mladou milenkou krátko po rozvode čelili mediálnej štvanici po tom, čo sa na svetlo sveta dostala ich amatérska intímna nahrávka, ktorú v roku 2007 poslal neznámy zdroj do novín. O dva roky neskôr sa rovnaké video opäť šírilo po internete. Nahrávka údajne vznikla na hotelovej izbe v Afrike, kde vtedy moderátor s D. Lukáčovou dovolenkovali. Ich vzťah vydržal štyri a pol roka.

POZRITE, AKÁ JE MALÁ ELLA ROZKOŠNÁ! FOTKU NÁJDETE TU

Krátko pred rozchodom sa šepkalo, že bývalá markizácka redaktorka má blízko k futbalistovi Markovi Duckému (36). Partneri sa napokon rozišli. Dominika je dnes šťastná mama dvojčiat Maxima (3) a Alexa (3), ktoré má s partnerom Miroslavom. Spolu žijú na bratislavskej Kolibe. Ako je známe, Š. Skrúcaný sa oženil s moderátorkou Erikou Judínyovou (51). Tá takmer pred dvomi rokmi priviedla na svet ich dcéru Ellu.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Diskusia