Slovenská europoslankyňa MONIKA BEŇOVÁ (51) je v radostnom očakávaní. Informáciu, že pod srdcom nosí dieťa, sa jej podarilo držať v tajnosti celých šesť mesiacov.

Keďže jej tehotenstvo odhalili novinári, neostávalo jej nič iné, iba vyjsť s pravdou von na sociálnej sieti. „Chcela som, aby to ostalo v našej intímnej rodinnej zóne trochu dlhšie,“ priznala v úvode.

„Tak by sme sa chceli podeliť s tými z vás, ktorí nám to prajete, o našu nesmiernu radosť a šťastie z očakávaného rozšírenia našej rodinky. Čakáme dieťatko, dcérku, som v šiestom mesiaci a cítim sa naozaj fantasticky. Tehotenstvo považujem za veľmi krásne a šťastné a zároveň veľmi osobné a intímne obdobie v živote ženy. Aj preto sme si to chceli užívať čo najdlhšie bez pozornosti médií,“ zdôverila sa, pričom poprosila svojich priaznivcov, aby jej držali palce nasledujúce štyri mesiace.

FOTOGRAFIE NASTÁVAJÚCEJ MAMIČKY NÁJDETE V GALÉRII

Monika Beňová je matkou už dospelého 30-ročného syna, ktorého porodila ako vysokoškoláčka svojmu prvému manželovi Martinovi Beňovi. Pred troma rokmi sa rozviedla s reklamným magnátom Fedorom Flašíkom. Odvtedy sa po jej boku oficiálne neukazoval žiadny partner. O otcovi dieťaťa mlčí, no podľa informácií denníka Plus jeden deň by ním údajne mal byť advokát Ľubomír Klčo (36), s ktorým dlhé roky spolupracovala.

Názor gynekológa nájdete na ďalšej strane.

Ilustračná snímka

"Tichí blázni" z celebritného rybníka: Toto sú naši najznámejší rybári

Populárne články
Speváčka nedávno oslávila 75. narodeniny, no na svoj vek vôbec nevyzerá.

Laiferová bojovala so strachom vystúpiť na pódiu: Čo magické ju spája s Gottom?

Adriana Kmotríková

Moderátorka ADRIANA KMOTRÍKOVÁ oslávila päťdesiatku: Na svoj vek vyzerá skvelo, uznajte!

Z ľava Július Satinský, Otto Weiter, Robo Toth, Dušan Tarageľ.

Umrela časť ich duše: Prečo sa známi umelci nestihli pred smrťou rozlúčiť s milovanou ženou?

Ilustračné fotoSponzorované

Vďaka týmto 4 tipom vás už vaše internetové pripojenie nesklame!

MUDr. Šimková priznáva, že aj ona mala pred vstupom do ohniska koronavírusu strach. Verila však, že spoločne s personálom nákazu zvládnu.

Pomáhala seniorom nakazeným koronavírusom v Pezinku: Som lekárka, neváhala som!

Svätená voda je nebezpečná. Je to pravda?

Svätená voda je nebezpečná. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia