Prežívala skutočne náročné obdobie, o ktorom začala hovoriť len nedávno. Herečka Petra Molnárová (35) je mamou dvoch synčekov, ktoré má s hercom Sväťom Malachovským (49). Minulý týždeň šokovala všetkých, keď obvinila svojho ex zo sexuálneho zneužívania.

Kedysi patrili medzi harmonické páry, dnes si nevedia prísť na meno. Reč je o Molnárovej a Malachovskom. Nie je žiadnym tajomstvom, že prominentní manželia už dlhšiu dobu nežijú spolu. Na povrch však vyplávali šokujúce informácie z ich domácnosti. Herečka totiž uverejnila drsné obvinenie na adresu svojho ex. "Nechať sa šikanovať a týrať, “nie je až taký problém”. “Je to v poriadku”… alebo “Je to tvoj problém!” Sexuálne zneužívať a týrať vlastné deti, “to predsa nie je až taký problém!?” alebo neviditeľný problém. Na svete je veľa problémov a každý má ten svoj. A každý sa k problémom stavia inak. A PRETO som s 1,5 ročným synom, a v 5. mesiaci tehotenstva, s druhým synom, od neho odišla!" napísala na Instagrame Petra.

Zdroj: ARCHÍV NMH

Malachovský akékoľvek obvinenia odmieta a vyzerá to tak, že medzi dvojicou začala poriadne drsná vojna. "Takéto klamstvo a špinavosti si v podstate nezaslúžia môj koment. Nevychádzam z údivu, že niekoho poslaním v živote je škodiť takýmto spôsobom. Je mi úprimne ľúto, že nedostatok práce a záujem o jej osobu ju dohnal k tomu, aby sa zviditeľňovala týmto spôsobom. Ja len verím, že zlo a lož nezostanú nepotrestané," napísal v SMS-správe pre týždenník Život herec.

V KOM NAŠLA PETRA OPORU, NÁJDETE NA ĎALŠEJ STRANE...

FOTKY, KTORÉ PETRA NAJNOVŠIE PRIDALA, NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia