Vojna medzi kedysi zaľúbenou dvojicou naberá na obrátkach. Herečka Petra Molnárová (35) obvinila svojho manžela Sväťa Malachovského (49) zo sexuálneho zneužívania ich detí. Do sporu sa zapojila aj hercova svokra.

Molnárová len pred pár dňami uverejnila šokujúce informácie na sociálnej sieti. Verejne obviňuje Malachovského zo zneužívania vlastných detí.

"Nechať sa šikanovať a týrať, “nie je až taký problém”. “Je to v poriadku”… alebo “Je to tvoj problém!” Sexuálne zneužívať a týrať vlastné deti, “to predsa nie je až taký problém!?” alebo neviditeľný problém. Na svete je veľa problémov a každý má ten svoj. A každý sa k problémom stavia inak. A PRETO som s 1,5 ročným synom, a v 5. mesiaci tehotenstva, s druhým synom, od neho odišla!" napísala Petra.

Zdroj: MATEJ KALINA

K celej veci sa vyjadril aj samotný herec, ktorý tvrdenia svojej bývalej lásky popiera a bráni sa. "Takéto klamstvo a špinavosti si v podstate nezaslúžia môj koment. Nevychádzam z údivu, že niekoho poslaním v živote je škodiť takýmto spôsobom. Je mi úprimne ľúto, že nedostatok práce a záujem o jej osobu ju dohnal k tomu, aby sa zviditeľňovala týmto spôsobom. Ja len verím, že zlo a lož nezostanú nepotrestané," zneli jeho slová, ktoré poslal týždenníku Život v SMS-správe.

ČO ODKAZUJE SVOKRA HERCOVI, ČÍTAJTE NA ĎALŠEJ STRANE

FOTKY PÁRU V DOBE, KEĎ BOLI ŠŤASTNÍ, NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia