Udržať sa na samom vrchole spoločenskej smotánky sa Kateřina Brožová (51) snaží roky. Sen by sa jej možno bol splnil, nebyť rozchodu.

Minulosť herečky Kateřiny Brožovej sa roky spája s neslávnym výrokom, že s chudobným mužom by nikdy nežila. Po jej boku sa vystriedalo hneď niekoľko vplyvných mužov s nemalým bankovým kontom.

Českí susedia sa nazdávajú, že problémom vo vzťahoch krásnej a navonok krehkej blondínky nebola ani tak túžba po extrémne veľkom majetku jej partnerov, ako to, že títo muži si ju často mýlili s módnym doplnkom. Keď potom plavovláska prejavila svoju osobnosť a vlastný názor, vzťah sa skončil...

Možno na tom niečo bude, pretože krátko po päťdesiatke je opäť sama. Medzičasom však stihla spečatiť svadbou svoj vzťah so Zdeňkom Tomanom, generálnym riaditeľom potravinárskej a poľnohospodárskej firmy Agrotrade a zároveň synom posledného komunistického ministra poľnohospodárstva.

Ich svadba bola v 90. rokoch poriadne okázalá, ani to však nestačilo na to, aby sa vzťah s biznismenom, vedľa ktorého bola v podstate aj tak stále sama, skončil búrlivým rozvodom. Nepomohlo ani narodenie spoločnej dcéry Kateřiny. Pár spolu vydržal 7 rokov.

Po päťdesiatke je stále nezadaná. Jediný muž jej života bol otec Zdeněk Brož. Zomrel v roku 2016, čo ju zrazilo na kolená.
Po päťdesiatke je stále nezadaná. Jediný muž jej života bol otec Zdeněk Brož. Zomrel v roku 2016, čo ju zrazilo na kolená.
Zdroj: Profimedia

Netrvalo dlho a po jej boku sa začal objavovať známy podnikateľ Peter Kovarčík, ktorý bol zároveň aj jej manažérom. Po rozchode vyhlásil pamätnú vetu, že bola najdrahšou „eskortou“ jeho života. Na herečku, speváčku a moderátorku v jednom údajne minul približne 10 miliónov českých korún.

Brožová jeho urážky len taktne ignorovala, hoci neskôr priznala, že ju to stálo veľa psychických síl. Napriek tomu sa po čase zmierili a ostali dobrými priateľmi.

V roku 2006 sa Brožová krátko schádzala s podnikateľom a dnes už aj politikom Borisom Kollárom. Pre jeho prelietavosť sa po pár mesiacoch rozišli.

Ešte donedávna udržiavala výhodný vzťah s mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom, o čom sa pred rokmi v šoubiznisových kuloároch intenzívne šepkalo. Správy párik potvrdil, keď ruka v ruke dorazil na koncert Natalie Coleovej v pražskej Štátnej opere.

O rok mladší Soukup bol pre Brožovú partia ako vyšitá: absolvent právnickej fakulty a dnes väčšinový majiteľ televízie Barrandov blondínke zabezpečil lukratívny džob s množstvom televízneho priestoru. Bola hlavnou hviezdou a tvárou stanice, účinkovala v barrandovských zábavných programoch, seriáloch, a aby toho nebolo málo, uvádzala aj nablýskaný spoločenský magazín Exkluziv.

S Jaromírom Soukupom tvorili pár šesť rokov. Ich vzťah, žiaľ, krátko pred ohlásením jeho kandidatúry na post prezidenta, stroskotal.
S Jaromírom Soukupom tvorili pár šesť rokov. Ich vzťah, žiaľ, krátko pred ohlásením jeho kandidatúry na post prezidenta, stroskotal.
Zdroj: Archív

Rozprávka sa skončila

Kateřina sa však v programoch TV Barrandov, kde okrem nej hviezdil aj jej bývalý životný partner Soukup, už približne rok neobjavuje. Ako sa medzičasom ukázalo, Soukupove televízne vystúpenia boli zrejme účelové a mali mu pripraviť pôdu na ohlásenie prezidentskej kandidatúry.

Stačilo teda málo a z Brožovej mohla byť podľa vzoru Dagmar Havlovej pokojne prvá dáma. Táto šanca však peknej blondínke pretiekla pomedzi prsty, hoci ešte vo februári 2018 jej Soukup usporiadal veľkolepú oslavu okrúhleho jubilea.

O 47 dní neskôr sa nešťastná Brožová až z médií dozvedela, že Soukup sa schádza s inou ženou a ešte k tomu s jej bývalou televíznou stylistkou Simonou Zmanovou. To vraj herečku zrazilo na kolená a zrejme aj nasmerovalo do ďalšej životnej etapy.

Rozchod s Jaromírom Soukupom napriek všetkému tajila dlhé mesiace. Priznala sa k nemu až v polovici apríla na vlnách rádia Frekvence 1, keď dostala jednoduchú otázku, či je aktuálne zadaná.

„Nie, nie som,“ odpovedala stroho prekvapeným moderátorom a vzápätí doplnila: „Takže, kde ste vy ideálni? Haló!“ Takto zavtipkovala v živom vysielaní herečka, ktorá lásku svojho života podľa vzoru vlastných rodičov stále ešte len hľadá.

Napriek Soukupovej kandidatúre na prezidenta sa väčšina fanúšikov zhoduje na tom, že nič lepšie ako rozchod sa pôvabnej Kateřine stať nemohlo. Biznismen u našich západných susedov nie je veľmi obľúbený.

Vplyvný Slovák Peter Kovarčík bol Brožovej manažérom aj partnerom.
Vplyvný Slovák Peter Kovarčík bol Brožovej manažérom aj partnerom.
Zdroj: Archív

Na margo jeho osoby sa v rozhovore pre Život rozohnil dokonca aj spevák Vojtěch Dyk, keď povedal:

„U nás máme jedného takého idiota, ktorý má vlastnú televíziu a zrejme bude kandidovať na prezidenta. S tým súčasným robí napríklad každý týždeň rozhovor a vo svojej televízii už moderuje úplne všetko, má svoje správy, ktoré komentuje, šport – on je tam v podstate jediný moderátor. V jeho prípade som sa raz pristihol, ako sa na neho v tej telke pozerám. Sledoval som to, nechápal som, ale nevedel som sa od tej blbos­ti odtrhnúť. Človeka blbosť skrátka fascinuje,“ uviedol Dyk, ktorý Soukupovu kandidatúru predvídal mesiace vopred.

Z politických aktivít bývalého partnera však Brožová už ťažiť nebude...

Poslať emailom
Turecký lietajúci automobil Cezeri.

Turecko šokovalo na technologickom festivale: Predstavujeme vám náš lietajúci automobil!

Populárne články
Herečka Sarah Hyland

Vo filme romantika, v realite dráma. Herečka Sarah Hyland už prekonala 16 operácií!

Turecký lietajúci automobil Cezeri.

Turecko šokovalo na technologickom festivale: Predstavujeme vám náš lietajúci automobil!

Založila konferenciu SUPERfeel, ktorá prináša ženám priestor na vzdelávanie a ďalšiu motiváciu.

Ivana Kičikoleva našla počas liečby vážnej choroby zmysel života: Som rada, že sa mi to stalo

Farmár z okresu Krupina nám ukazuje, ako mu diviaky zničili úrodu. Ak štát nezačne konať, úplne skončí s pestovaním poľnohospodárskych plodín.

Desať ton zdravých zemiakov musel vyviezť na hnojisko. Farmár čakal pomoc od štátu, tá neprišla

Ilustračné foto.Sponzorované

Pomôžme stovke bojovníkov postaviť sa osudu

Vedeli ste

Vo vode sa scvrkáva koža.

Zobraziť viac