Sympatická moderátorka hlavnej spravodajskej relácie TV Markíza Zuzana Čimová (28) si svoje súkromie stráži. Tentoraz ale urobila výnimku a na sociálnej sieti zverejnila nečakané zábery.

Zuzka je najmladšou moderátorkou Televíznych novín, keď v 26 rokoch vystriedala Lenku Vavrinčíkovú (36) a zasadla vedľa ostrieľaného Viktora Vinczeho (32). Pritom ešte v auguste 2021 moderovala rannú televíznu šou s Matúšom Krnčokom. Keďže jej talent sa nedal nevšimnúť, po 10 mesiacoch putovala do Televíznych novín o 12. a odtiaľ to už do hlavnej spravodajskej relácie bolo len naskok.

Mladučká moderátorka sa tak v rekordnom čase vyšvihla na hviezdu Markízy. Avšak narozdiel od niektorých kolegov svoj život na sociálnych sieťach veľmi nezdieľa, a to ani po tom, čo sa vďaka lukratívnemu fleku dostala viac do povedomia divákov. Výnimkou je len pár záberov z dovoleniek, ktoré za uplynulé mesiace absolvovala. O to viac jej fanúšikov museli prekvapiť najnovšie zábery. Čimová na nich pózuje hore bez, len v nenápadnej telovej podprsenke bez ramienok a s kyticou tulipánov v náručí. "Dnes sa to všade navôkol len tak hemží superlatívami o nás ženách - čo je super! Zaslúžime si to. Je krásne byť ženou," napísala Zuzka pri príležitosti Medzinárodného dňa žien. "Pre mňa bolo oslavou ženskosti aj toto fotenie," dodala k záberom, ktoré vznikli pred pár týždňami. Sexi fotky Čimovej neunikli ani jej bývalému kolegovi z Telerána: "Pekný topík. Z Miletičky, však? Krásne MDŽ, Zuzka," zavtipkoval si Matúš Krnčok a jej nástupkyňa v rannej relácii Lucia Hlaváčková iba dodala: "Bohyňa."

TAKTO ZUZKU NA OBRAZOVKÁCH NEUVIDÍTE! FOTO V GALÉRII
Diskusia