Manželom Erike Judínyovej (49) a Štefanovi Skrúcanému (59) sa po piatich rokoch manželstva a túžby po spoločnom potomkovi splnil veľký sen.

Jedna z najznámejších moderátoriek na Slovensku Erika Judínyová verejnosť poriadne prekvapila, keď pre portál tvnoviny.sk pred pár dňami potvrdila, že už o tri mesiace sa stane prvýkrát mamou. „Áno, budem mama. Sme s manželom nesmierne šťastní a už sa na bábätko veľmi tešíme,“ uviedla.

Moderátorka koncom januára oslávila 49. narodeniny, no najkritickejšie tri mesiace má dávno za sebou. Podľa medializovaných informácií je v šiestom mesiaci tehotenstva, čaká dievčatko a navyše nepoľavuje v pracovnom tempe. Nie je pritom žiadne tajomstvo, že Erika a jej manžel Štefan Skrúcaný túžili po spoločnom potomkovi od začiatku svojho vzťahu. Ten sa začal rodiť v marci 2012 na tradičnej jozefovskej párty v priestoroch novej budovy SND.

 

V tom čase sa už poznali šestnásť rokov, boli si navzájom sympatickí, no ani jeden z nich nepredpokladal, že raz sa z nich stanú manželia. „K tomuto kroku som ich trošku nasmeroval,“ priznal organizátor spomínanej párty Jozef Oklamčák (63). „Oboch mám totiž veľmi rád a považujem ich za svojich blízkych priateľov. Vycítil som, že Erika aj Štefan majú k sebe blízko, posmelil som ich, aby to spolu skúsili. Dnes som rád, že im to vyšlo. Sú krásny pár,“ dodal.

˃˃˃ Fotografie budúcich rodičov nájdete v galérii. ˂˂˂

Vytúžený potomok

Dvojica sa po trojročnom vzťahu v roku 2015 tajne zosobášila a zároveň jeden druhému navzájom prispôsobili životný štýl. V minulosti sa obaja omnoho častejšie objavovali na spoločenských podujatiach, časom obom stačila prítomnosť toho druhého. „Na akciách sa objavujem len sporadicky. Myslím, že človek príde do veku, keď už nevyhľadáva spoločenské akcie. Starostlivo si vyberám, kam pôjdem, nemá pre mňa zmysel zabiť čas niekde len preto, aby som tam bola.

Táto práca urobí z každého človeka trochu introverta a to sa stalo aj mne. Na druhej strane som sa v svojej práci našla,“ ozrejmila Erika rok po svadbe pre týždenník Šarm. Od spomínaného spečatenia vzťahu manželstvom sa v médiách každú chvíľu objavovali špekulácie o tom, že je Erika tehotná. Prezrádzali ju vraj oblejšie krivky, no ani v jednom prípade sa tehotenstvo nepotvrdilo. Za všetkým bola liečba, ktorú moderátorka údajne podstúpila na rakúskej klinike.

Po čase bezvýsledného snaženia sa zdalo, že pár rezignoval. Keď však obaja prestali tlačiť na pílu, veci sa odrazu pohli správnym smerom. „Je to dar od Boha, on to tak chcel. Erika aj Štefan sú rodinné typy, poznám ich zázemie, vážia si prostredie, z ktorého vzišli. Ich spoločné dieťatko je vrcholom ich lásky. Vidím a cítim, že žijú vo veľkej harmónii, a som rád, že sa stanú rodičmi,“ doplnil Jozef Oklamčák, podľa ktorého sa Štefan, inak čoskoro štvornásobný otec, v Erike doslova našiel.

Pokračovanie článku a názor odborníka nájdete na ďalšej strane.

Yuri Vinogradov (53)

Zmŕtvychvstanie či odtlačok z odseknutého palca na odomknutie smartfónu sú bizarné... ale toto?

Populárne články
Ondrej Sukeľ stojí na čele Slovenskej lekárnickej komory šesť rokov.

Budú chýbať lieky? Odborník vysvetlil, či nám hrozí zatvorenie lekární

Výhľad z najvyššieho bodu ostrova Ahtamar na kostol.

Pod Bájnym Araratom: Turecko, to nie sú len hotely, ale aj krásna príroda a výborná kuchyňa

Ilustračná snímka

Žena ma podviedla. Spôsob, akým som na to prišiel, je neuveriťelný. Bol som tam!

Daniela je stále sexi kosť.

Daniela Peštová dráždi aj tesne pred päťdesiatkou: Opäť je anjelikom Victoria's Secret

Ilustračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie na prelome marca a apríla?

Zemiakové lupienky sú nezdravé. Je to pravda?

Sú zemiakové lupienky nezdravé?

Zobraziť viac
Diskusia