To je ale podoba.

Česká topmodelka Simona Krainová (50) často zverejňuje fotografie svojej dokonalej postavy, no teraz počas pobytu v Dominikánskej republike urobila výnimku.

Simona sa s rodinou vybrala do sveta a niekoľko týždňov bude pracovať, ale aj oddychovať v slnečnej Dominikánskej republike. Na Instagrame vyvoláva často rozruch fotografiami, ktoré zverejňuje. Naposledy sa jej to podarilo vďaka aktom. Teraz sa však pochválila fotografiami svojho milovaného syna. „Láska, Max, môj chlapec, nekonečná láska," napísala k snímkam, pod ktorými sa začali hromadiť komentáre sledovateliek. „Už teraz je krásny a keď bude ešte starší, tak si z neho ženy potrhajú rodidlá," napísala bez servítky jedna z komentujúcich. „Max je krásny chlapec...celá mamina," myslí si Dana. „Veľmi krásny chlapec....Dúfam, že vám ho niektorá neukradne príliš skoro," vystríha Simonu Romana. „To bude iný lámač sŕdc, krásny chalan," napísala Miriam.

FOTO SIMONY SO SYNOM NÁJDETE V GALÉRII

Modelka musí na sociálnych sieťach často čeliť kritike, no väčšinou na hejty nereaguje. Ak by sa však niekto pustil do jej synov, ticho by neostala. „Keď ide o mňa, tak mi to neprekáža, ale keď ide o moje deti... Kto siahne na moje deti, tak nech to skúsi. Ja som veľmi hustá a myslím si, že nech to nikto nerobí. To fakt neznesiem," povedala Simona eXtra.cz.

Diskusia