Sestry Romana a Chantall Škamlové prežívajú v týchto dňoch obrovský žiaľ. Pred vyše 4 rokmi prišli o milovanú mamičku (†51) a teraz sa musia zmieriť s odchodom otecka (†58).

Známu modelku a podnikateľku Romanu (33) spolu s mladšou sestrou Chantal (29), ktorá je profesionálnou tenistkou, čakajú ťažké chvíle. Ešte neodoznela bolesť zo straty mamy Soni Dúbravskej, o pár dní pochovajú aj svojho otecka Romana. Podľa parte, ktoré zverejnila Chantal, odišiel náhle po krátkej chorobe. Mladšia zo sestier venovala mužovi svojho života krásne slová na rozlúčku.

"Oci, dal si nám všetko, čo si len mohol. Je preto ťažké písať tieto riadky a nájsť slová, ktoré by vyjadrili obrovskú lásku a bolesť, ktorú si zanechal navždy v našich srdciach," píše Chantal na sociálnej sieti. "Od malička si ma viedol k športu, ktorému sme spoločne obetovali tak strašne veľa. Aj keď som často nechápala, prečo to robíme, vždy si mi odpovedal, keď budeš staršia, pochopíš. Dnes už presne viem, čo si mal vtedy na mysli. Túto fotku, si tu preto navždy nechávam ako poctu pre teba a preto, čo všetko si dokázal obetovať, pre sny a šťastie svojich detí." Chantal na čiernobielej fotke pózuje s trofejou v ruke a v objatí so svojím najväčším fanúšikom - ocinom.

"Chcem si ťa pamätať presne takto. Usmiateho a plného humoru, ktorým si rozosmieval všetkých naokolo. Dokonca aj teraz tajne dúfam, že si z nás iba robíš srandu. ... Aj keď som vždy bojovala proti tomu, keď mi mamina povedala, že som celá po tebe. Dnes si prajem, aby som raz bola aspoň spolovice taká, aký si bol ty. Verím tomu, že budeš na nás zhora dozerať a budeš tak už navždy mojím anjelom strážnym. Tak veľmi ti za všetko ďakujem a tak veľmi ma bolí, že si musel odísť tak skoro. Kým sa znovu nestretneme, oci… Ľúbime ťa. Odpočívaj v pokoji," rozlúčila sa s milovaným oteckom Chantal. Na sociálnej sieti si naňho zaspomínala aj staršia dcéra Romana s dcérou Sárou, ktorá práve oslavuje 11. narodeniny.

"Rada by som sa s tebou tešila a oslavovala ako minulý rok na tejto fotke aj s dedom Romanom, no bohužiaľ moju radosť z teba strieda smútok z jeho náhlej straty. Straty nášho milovaného “deda” Romana, ktorý nechýbal na žiadnej tvojej oslave a zabával nás vždy svojimi vtipmi a srandičkami. Preto ti dnes, dievčatko moje, želám nech sa ti v živote plnia tvoje sny, si štastná a milovaná, no úplne najviac zo všetkého ti želám zdravie," napísala zronená Romana.

FOTO ROMANY A CHANTAL S MILOVANÝM OTECKOM NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia