Ich život má celkom iný zmysel. Slovenská misska Bronislava Gregušová (30) našla šťastie pri celosvetovo známom hercovi Mariovi Cimarrovi (51). Zaľúbenci sa len nedávno stali rodičmi.

Gregušová žije už dlhé obdobie za veľkou mlákou. Dôvod bol jasný - odcestovala za svojím slávnym snúbencom Cimarrom. Slováci ho poznajú najmä z obľúbenej telenovely Skrytá vášeň, kde si zahral Juana Reyesa. Hrdličky sa už týždeň tešia z dcérky Briany, ktorá je ich zmyslom života. Krásna Broňa uverejnila celkom prvé video, ktoré rozcíti každého. A pridala aj dojemné slová...

"Zázrak náš milovaný, už si tu týždeň a ani slovami neviem vyjadriť, ako veľa pre mňa znamenáš. Každou hodinou, minútou, sekundou si vytvárame bližší a neskutočne krásny vzťah. Už teraz si ma naplnila nekonečnou láskou…a ten moment (nikdy naň nezabudnem), kedy si sa na mňa pozrela tými svojimi krásnymi očkami, keď si mi ležala na hrudi a si mi dala pocítiť, že vieš, že ja som tvoja mama," napísala na instagrame misska.

A na záver dodala: "Všetko najlepšie k tvojmu prvému týždňu života, neskutočne sa tešíme na ďalšie týždne, mesiace, roky s tebou, na našu cestu spoločným životom. Ďakujeme ti zázrak náš. 31.8.2022."

VIAC FOTO ZAĽÚBENCOV NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia