Úspešný autor a spevák detských pesničiek Miro Jaroš (44) má za sebou ďalšiu exotickú dovolenku. Prečo mu spoločnosť robila opäť jeho mamina?

Miro sa nikdy netajil, že so svojou mamkou Štefániou majú nadštandardný vzťah. Ako jej najstaršie dieťa mal odmalička u mladších súrodencov rešpekt a po smrti otca sa jeho puto s mamkou ešte prehĺbilo. Vďaka úspešnej kariére jej tak teraz môže ukázať ďaleký svet a sprostredkovať zážitky, na ktoré by predtým ani nepomyslela.

Presne pred rokom si takto spolu užili Maldivy a teraz jej doprial ďalšiu exotiku - Maurícius. Dovolenku iba s mamou si každý nevie predstaviť, Mirovi to však nerobí žiadny problém. "Často sa ma niekto pýta, ako je možné mať takýto vzťah. Či je na to nejaký recept. Neviem. Myslím, že je to o povahe. Veľa sa smejeme, veci riešime skôr s nadhľadom. Žijeme tu a teraz a zameriavame sa na veci, ktoré máme spoločné. Nesnažím sa mamu meniť, má svoje návyky, ktoré ju robia šťastnou, a ja ich (nie vždy je to ľahké!) rešpektujem," vysvetlil fanúšikom na Instagrame. A keď vidí, ako sa mamka teší z vecí, ktoré inými ani nepohnú, má dôvod navyše.

"Obdivujem mamu, ako si vie užívať život. Ako ráno pláva v bazéne, zašíva si plavky - lebo veď ešte vydržia (krajčírska výbava na dovolenke musí byť!) A vylihuje na pláži až do večera, aby jej neušiel ani posledný lúč slnka," opísal momenty z dovolenky. Ako Miro dodal, "Maurícius prekvapil. Prírodou aj ľuďmi," a určite bol preňho aj pani Štefániu nezabudnuteľným zážitkom.

TAKTO SI SPOLU UŽÍVALI! FOTO Z MIROVEJ DOVOLENKY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia