Otvoril svoju trinástu komnatu a neubránil sa slzám. Kráľ detských pesničiek Miro Jaroš (44) sa zviditeľnil vďaka speváckej súťaži Superstar.

Po dlhých rokoch si zaspomínal na svoje detstvo a dostal jednoduchú otázku. "Čo by si povedal svojmu desaťročnému ja?" spýtala sa ho herečka Zuzana Vačková vo svojej relácii Zvedavá Zuza.

Spevák zostal najprv ticho, no neskôr odkryl svoje pocity, ktoré prekvapili všetkých. "Bol to smutný desaťročný Mirko, nebol veselý, necítil sa pochopený, lebo stále iba spieval a celé okolie v rámci celej rodiny hovorilo: Prestaň s tým, buď už ticho! A vlastne stále ma sekali. Mal som vnútorný pocit, že to čo robím, nie je správne a je to zlé. Dokonca som už mal pocit, že som chorý, že som vadný, že sa to takto prejavuje," priznal otvorene Miro.

Zdroj: EMIL VAŠKO

Následne pokračoval a dojal sa k slzám. "Asi by som mu nepovedal nič. Asi by som ho objal. Ak by som použil slová, povedal by som: Je to v poriadku, si výnimočný. Možno nie tak výnimočný, ako ťa chcú vidieť iní ľudia. Stojíš za to!" Hoci sa Miro nestretol v detstve s pochopením, dnes je z neho úspešný umelec, ktorý teší všetky deti svojimi pesničkami nielen na Slovensku, ale aj v Čechách.

MIROVE FOTKY ZO SÚKROMIA NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia