Eva Varholíková pracuje ako recepčná v košickom hoteli Zlatý dukát. Štvorhviezdičkový hotel sa nachádza v samom centre mesta na Hlavnom námestí, len pár krokov od Dómu svätej Alžbety. Podľa našich informácií nepracuje na plný úväzok, ale berie služby cez víkendy alebo zaskakuje za zamestnancov. Chodí aj vypomáhať, podľa potreby sa to rieši, ak ľudia nemôžu nastúpiť na zmenu,“ prezradil zdroj z prostredia ubytovacieho zariadenia. Keď sme volali na recepciu, zdvihla nám žena, ktorá sa predstavila ako Eva. Na jej hlase bolo počuť, že v pracovnej činnosti ešte nemá úplnú rutinu a prijímanie objednávok ešte nemá také zautomatizované, ako zvyknú mať dlhoroční zamestnanci.

Ako sivá myška

Čitateľ týždenníka PLUS 7 DNÍ však poslal redakcii fotografie známej dedičky počas šichty v poobedňajších hodinách cez víkend. Kto známu boháčku pozná, neveril by, že za pultíkom na hotelovej recepcii je naozaj ona. Rozdiel je badateľný už len na základe jej vizáže. Kým na sociálnych sieťach sa Eva prezentuje dokonalými glamour fotkami, za pultíkom v hotelovej hale sedí na kancelárskej stoličke doslova sivá myš. Po výraznom líčení ani stopa, to isté platilo aj o jej oblečení. Mladá žena, ktorá kedysi utrácala majland za kúsky z luxusných francúzskych módnych domov, si v novej práci vystačí s obyčajnými džínsami, so svetloružovým svetrom a s jednoduchou šatkou okolo krku.

Nikomu z prichádzajúcich hostí tak ani nenapadne, že ich obsluhuje dedička v minulosti bohatého klanu Rezešovcov. Bývalá superboháčka sa však zmenila nielen navonok, ale aj vnútri. O nejakom povýšenectve alebo nadradenom správaní k jej kolegom podľa nášho zdroja nemôže byť reči. „Dosť sa zmenila, už to nie je taká osoba, ako bola v minulosti. Je veľmi milá a pokornejšia. S každým vychádza a nikto s ňou nemá problém, lebo sa správa priateľsky,“ priblížil zdroj. Zdá sa, že šesťročné väzenie urobilo svoje a Eva sa už musela naučiť počúvať príkazy. Preto v čase, keď na recepciu prišiel zrejme jej nadriadený, len počúvala jeho usmernenia so sklopeným zrakom, bez náznaku odvrávania.

FOTKY VARHOLÍKOVEJ AKO RECEPČNEJ NÁJDETE V GALÉRII

Zdroj: PLUS 7 DNÍ

Diskusia