Dcéra bývalého oceliarskeho magnáta z Košíc Alexandra Rezeša (†53) Eva Varholíková (44) po víkendoch pracuje v košickom hoteli.

Bola zvyknutá na život v neuveriteľnom prepychu a luxuse a nemusela pre to urobiť nič. Stačilo jej, že sa narodila do správnej rodiny. Eva Varholíková, dcéra bývalého ministra dopravy a superboháča Alexandra Rezeša, sa v živote na materiálny nedostatok sťažovať rozhodne nemohla. Košický klan Rezešovcov bol v 90. rokoch najbohatšou a najvplyvnejšou rodinou na Slovensku, a tak si bohatá dcérenka mohla dovoliť čokoľvek - drahé šperky, autá či napríklad taký spontánny výlet súkromným lietadlom do Londýna s kamarátkami na párty. Všetko však zmenila osudová augustová noc na maďarskej diaľnici, ktorá jej životnej dráhe navždy vpísala iné smerovanie.

Šichta v hoteli

Nezodpovedanou otázkou však zostávalo, čo dcéra mečiarovského privatizéra celé dni robí. Ak si niekto myslí, že si užíva rodinné bohatstvo a chodí z luxusných butikov do ešte luxusnejších reštaurácií, prerátal sa. Podľa viacerých zdrojov týždenníka PLUS 7 DNÍ je majetok Rezešovcov nenávratne preč. A tak, hoci od detstva Varholíková rátala s tým, že do konca života nemusí pohnúť prstom, osud to zariadil inak. Čitateľ týždenníka PLUS 7 DNÍ ju totiž prichytil, ako zarezáva v hoteli v centre metropoly východu.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Diskusia