Pôsobí ako drsný človek, no keď sa s ním zhovárate, okamžite pochopíte, že je to iba prvý dojem. Herec Milan Bahúl (61) srší optimizmom, a hoci si súkromie stráži, týždenníku Život porozprával o svojom vzťahu s priateľkou herečkou Andreou Martvoňovou, mladšou o 20 rokov.

Bahúlove srdce už osem rokov patrí atraktívnej partnerke. S Andreou Martvoňovou sa zoznámil počas nakrúcania seriálu Chlapi neplačú. Mladá herečka prišla do jeho života ako víchor a medzi dvojicou to poriadne zaiskrilo. A vyzerá to tak, že šarmantný herec pri svojej polovičke mladne každým dňom. „Prichádzam do puberty postupne, pomaličky. Ak to na mne vidieť, je to jej práca,“ nestrácal svoj humor pri odpovediach herec, ktorý neberie to, že jeho priateľka je o mnoho rokov mladšia, ako problém. „Čo je to vekový rozdiel? Pokiaľ máte spoločné záujmy, pokiaľ máte aké-také spoločné videnie sveta a pokiaľ si rozumiete aspoň v 90 percentách styčných plôch a oblastí, potom vzťahy nebudú otázkou veku,“ myslí si umelec a k téme pridáva takpovediac recept na krásne spolužitie.

Zdroj: Robo Homola

„Nikto to nezaručí... Mal som manželku, ktorá bola len o dva roky mladšia, a vzťah nevydržal, rozviedli sme sa. Nemáte garanciu. Poznám vzťahy, kde manžel alebo partner je dokonca mladší než manželka. A vzťahy fungujú. Nejde o vek. Ide o to, ako sa naučíte toho druhého poznávať, ako sa naučíte toho druhého tolerovať a ako sa naučíte spolunažívať. A to je práca, spolupráca. Spolunažívanie je spolupráca. Aj ten základ vyžaduje prácu. Na tom treba svojím spôsobom pracovať, ale toto treba z oboch strán, nedá sa vo vzťahu robiť čierneho pasažiera,“ hovorí bez okolkov M. Bahúl.

Na otázku, či s krásnou polovičkou plánujú svadbu, prišla odpoveď s otvoreným koncom. „Keď sa zrazu zobudíme a povieme si, vieš čo, poďme sa vziať, tak sa zoberieme.“ Hovorili teda spolu o svojom veľkom dni, počas ktorého by si vymenili obrúčky a sľuby? „Nie je to priorita v našom vzťahu, zatiaľ. Moja partnerka má skúsenosť s manželstvom, ja mám svoju skúsenosť s manželstvom. Toto už máme vyskúšané. Keby sa situácia vykryštalizovala tak, že by sme uznali za vhodné, že by bolo dobré do toho ísť… Zatiaľ nám to nechýba,“ povedal herec

O PRÁCI ALE AJ DEŤOCH SA DOČÍTATE V NAJNOVŠOM VYDANÍ TÝŽDENNÍKA ŽIVOT

SPOLOČNÚ PUSU DVOJICE NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia