Populárny spevák a skladateľ Michal David (60) oslávil okrúhle šesťdesiate narodeniny vo veľkom štýle. Na večierku nechýbali známe tváre z televíznej obrazovky ani hudobní kolegovia. Český kráľ diskoték začínal svoju kariéru už v šestnástich, vtedy ešte ako Vladimír Štancl.

Legendárny diskotékový kráľ, obľúbený spevák, skladateľ a hráč na klávesoch Michal David zorganizoval veľkú oslavu pri príležitosti svojho životného jubilea. Talentovaný umelec a hudobník oslávil šesťdesiatku v kruhu svojich priateľov, rodiny, známych, hudobných i televíznych kolegov vo svojej honosnej vile blízko Prahy. „Bude to taká nežná oslava. Piť sa bude víno, prosecco, žiadna nalievareň. No a podávať sa budú kanapky a tak. Objednal som si katering,“ vysvetlil svoje plány pár dní pred oslavou.

Michal David ukázal, že ako hostiteľ nie je o nič horší ako spevák, a o svojich hostí sa zvládol perfektne postarať. Blahoželať mu prišlo niekoľko desiatok známych tvárí, ktoré spevák vítal v žltej letnej košeli. Oslavu si nenechali ujsť ani Jiřina Bohdalová, Helena Vondráčková či František Janeček. Spevák sa priznal, že sa na tento veľký deň pripravoval celý týždeň, aby všetko bolo dokonalé a hostia maximálne spokojní. Aj keď má David už šesťdesiatku na krku, neplánuje pre svoj vek čokoľvek meniť, práve naopak, chce si užívať život naplno. „Nie je dôležité, koľko má človek rokov, ale na koľko sa cíti. A ja sa cítim na štyridsať!“ vyhlásil oslávenec.

Rovnako ako zvyšok sveta, aj Michal David pocítil rôzne negatívne zmeny v dôsledku pandémie, a preto by si prial všetko vrátiť do normálu. Okrem toho má veľké narodeninové prianie, a tým je pevné zdravie pre všetkých. „Je to asi nudné, ale fakt by som si prial zdravie. A nielen pre seba, svoju rodinu a najbližších, ale pre ľudí na celom svete.“

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Ilustračná snímka

10 rád, ako sa nenakaziť jedlom? Tieto pravidlá by ste mali dodržať!

Populárne články
V mladosti ju francúzska tlač prirovnala k herečke Brigitte Bardot.

Naša Brigitte Bardot: Chalupová sa preslávila vo svete, na emigráciu však nepomyslela

Znak neistoty alebo dominantnosti? MEGHAN sa drží HARRYHO obidvoma rukami.

Meghan chcela zatieniť Dianu: Do manželstva s Harrym vraj išla s jasným cieľom. Aké má ambície?

Ilustračná snímka

Nebola chorá, len zrazu začala spomínať smrť. Tušila, že sa to stane?

Tereza Nvotová

Netradičný film s hororovou zápletkou: TEREZA NVOTOVÁ prichádza s novým projektom

Ilustračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie od 14. do 20. augusta?

Grafiti sú novodobá pliaga. Je to pravda?

Grafiti sú novodobá pliaga. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia