Vojvodkyňa zo Sussexu a princ Harry prišli v pondelok večer na červený koberec na galavečer Ripple of Hope Award 2022 v New Yorku. Viac ako čokoľvek iné zaujal obrovský prsteň na ruke Meghan.

Štyridsaťjedenročná bývalá herečka v hlavnom meste USA oprášila časť svojho svadobného outfitu z roku 2018 tým, že si navliekla akvamarínový prsteň princeznej Diany, ktorý mala na svojej svadobnej hostine v máji 2018 ako "niečo modré" a videli ju s ním aj v októbri 2018, keď Sussexovci cestovali do Tongy, píše PageSix. Prsteň je pozoruhodný tým, že si ho Diana dala vyrobiť v roku 1996 ako náhradu za zásnubný prsteň po rozvode s kráľom Karolom III. Jeho hodnota sa podľa DailyMail odhaduje na 90 000 dolárov (85 600 eur). Zatiaľ čo Meghanin zásnubný prsteň je vyrobený z diamantov, ktoré kedysi vlastnila Diana, vojvodkyňa Kate nosí pôvodný zafírovo-diamantový prsteň. Dokonca aj Meghanine biele šaty Louis Vuitton vyvolali spomienky na svadbu Sussexovcov svojím ostrým strihom a výstrihom mimo ramien, ktorý pripomínal štýl šiat od vtedajšej návrhárky Givenchy Clare Waight Kellerovej, v ktorých kráčala k oltáru.

Manželia pricestovali do New Yorku v pondelok, aby boli ocenení nestraníckou neziskovou organizáciou Robert F. Kennedy Human Rights cenou "ako uznanie ich práce v oblasti rasovej spravodlivosti, duševného zdravia a ďalších iniciatív so sociálnym vplyvom prostredníctvom ich nadácie Archewell Foundation". Konkrétne im Nadácia RFK odovzdala cenu za boj proti rasizmu v kráľovskej rodine. Spolu so Sussexovcami budú ocenení aj prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj a zosnulá hviezda NBA Bill Russell. Harry a Meghan sa ukázali na verejnosti pred štvrtkovým vydaním ich doku-seriálu "Harry & Meghan" od Netflixu. Prvé tri epizódy projektu budú zverejnené 8. decembra a ďalšie tri 15. decembra.

TAKTO VYZERÁ PRSTEŇ ZA TAKMER 90-TISÍC €!
Diskusia