Manželka princa Harryho (37) bola pred svadbou s kráľovským vnukom nielen herečkou, ale aj úspešnou blogerkou. Svoje aktivity plánuje obnoviť, musí si však počkať niekoľko mesiacov.

Na svojom blogu s názvom The Tig sa s čitateľmi delila o svoje názory na tému životného štýlu. Písala o svojich obľúbených vínach či luxusných dovolenkách. Keď sa však vydala do britskej kráľovskej rodiny, musela sa týchto aktivít vzdať.

Po odchode manželského páru z kráľovskej rodiny a presťahovaní do USA Harry a Meghan budujú vlastné impérium. V súvislosti s tým plánuje Američanka oživiť aj svoj blog. Britský Daily Mail informuje, že prvý pokus o opätovné spustenie webovej stránky, ktorá bola v roku 2017 vypnutá, zlyhal. Americký úrad pre patenty a ochranné známky vojvodkyni oznámil, že bude musieť počkať šesť mesiacov, kým si bude môcť ochrannú známku znova zaregistrovať.

Meghan musela popracovať aj na pôvodnom opise svojho blogu s tým, že je príliš široký. Medzi témy, ktorým sa chce matka dvoch detí vo svojom blogu venovať, patrí varenie, cestovanie, vzťahy, móda, umenie, kultúra a dizajn, ale aj zdravie a wellness.

VIAC FOTO MEGHAN A HARRYHO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia