Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (44) sa zo slnečného Miami aj s rodinou po dvanástich rokoch presunula do Španielska.

Ako ste sa zžili s novým, španielskym prostredím?

Zatiaľ sme príjemne prekvapení. Je to tam nádherné a rozmanité. Na Floride sme toto nemali. Tam je rovina, pláž, oceán. Ak sme chceli zmenu, odlietali sme do Karibiku, ktorý máme kompletne precestovaný a veľmi sa nám páčil. V Španielsku je krásna príroda, úžasné mestečká, malebné dedinky, všetko je tam také krásne vyčačkané. Veľmi príjemne ma prekvapila aj kvalita potravín. Užívame si tam biotrhy, organické trhy a pozitívne som prekvapená aj z mentality ľudí. Španieli sú príjemní, ochotní, stále usmiati. Zatiaľ je to super a tešíme sa najmä na leto, lebo bývame v letovisku, ktoré je počas dovoleniek absolútne preslávené. Keď sa skončí „doba kovidová“, dúfam, že naplno zažijeme Marbellu preplnenú turistami. (Smiech.) Pevne verím, že Španielsko sa stane naším druhým domovom.

Ako to vyzerá s vašimi podnikateľskými aktivitami?

Myslím, že v aktuálnom období nikto nerozbieha veľké podnikanie, ak nejde o internetový biznis, ktorý teraz fičí. My si plánujeme kúpiť menší hotel alebo reštauráciu blízko pláže... Jednu už má manžel vo výhľade, ale ja ho v tomto smere stále brzdím. Je veľmi riskantné púšťať sa v čase korony do akýchkoľvek podnikateľských aktivít.

Mesiace neuvidí deti! Zuzana Belohorcová uviazla na Slovensku, ďaleko od rodiny. Viac sa dozviete v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od štvrtka 18. februára).

Ilustračná snímka

ZANIETENÍ CHALUPÁRI: Kam unikal pred svetom Chudík, Dočolomanský a iné hviezdy?

Populárne články
Ivanka Trump s manželom.

Bývanie za milióny: IVANKA TRUMP si užíva nehorázny luxus! FOTO

Diana v minulosti túžila po lekárskej profesii.

Lekári mu nedávali žiadnu šancu! DIANA MÓROVÁ pomohla bratovi postaviť sa na nohy

Cibulková odletela na Maldivy osláviť 10 výročie.

Zaočkovaná už je, môže cestovať: DOMINIKA CIBULKOVÁ dráždi fotkami z exotiky

Na sníme Prof. MUDr. Vladimír Krčméry DrSc. - slovenský lekár, vedec – odborník na tropickú medicínu, infektológiu a onkológiu.

Do dvoch týždňov by sa malo tempo očkovania výrazne zrýchliť: Krčméry prezradil, čo to spôsobí

Verejnosť nič netušila o jeho zdravotnom hendikepe, už niekoľko rokov je slepý na jedno oko a veľmi slabne aj jeho sluch.

BENEDIKT XVI. svoje rozhodnutie rezignovať neoľutoval: Každý deň vidím, že to bolo správne

NY: Media Preview for Sotheby’s evening auctions of Impressionist and Modern Art

Oskara Kokoschku chceli obesiť na kandeláber. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia