Rozhodol sa pre zmenu. Fitnesák a moderátor Martin Šmahel (39) miluje Vianoce, ktoré si vychutnáva so svojou rodinou. Tento rok však bude iné. Aké zásadné rozhodnutie musel urobiť?

Martin má doma milujúcu rodinku. Partnerka Beáta je mu vo všetkom oporou. Jej dcérka Lily si skvelo rozumie aj so Šmahelou dcérkou Miou, ktorú má fitnesák s markizáčkou Miriam Kalisovou. Vianoce si tak užijú všetci spolu.  "Sviatky trávime spoločne, Mia sa k nám pridá dnes a bude s nami do januára," priznal týždenníku Život Šmahel.

Ich partiu dopĺňa dcérka Emka, ktorá sa zaľúbencom narodila predčasne, no každý deň napreduje. "S Emkou cvičíme denne, navštevujeme často špecialistov na rehabilitácie na obnovu nervovo-svalového aparátu, aby dokázala ovládať celé telíčko. Ale je to usmievavé a neuveriteľne silné dievčatko. Robím nám radosť," vysvetlil s úsmevom fitnesák.

Rodinka mala ísť už tradične počas sviatkov na hory, no tento rok od toho upustili. Martin chystá tajný projekt, ktorý zohral aj v tomto rozhodnutí veľkú rolu. "Lyže sa tento rok nepodaria, čo ma veľmi mrzí, nedalo sa plánovať kvôli neustále sa meniacim opatreniam a my sa nevieme hocikedy vybrať, keďže sme komplikovaný zlepenec. Kvôli práci a najmä tajnej veci musím byť pre istotu v bubline, takže žiadne bujaré sviatkovanie nechystám, aj rodinu uvidím len poskromne," uzavrel Šmahel, ktorý si napriek tomu nenechá pokaziť najkrajšie sviatky v roku. 

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia