Obrovská radosť v rodine. Markizácka hviezda Lenka Vavrinčíková (35) sa stala mamou. Dieťatko aj známa moderátorka sú v poriadku. Toto sú prvé slová Lenky o najkrajšom momente v jej živote.

Informáciu priniesla na svojich stránkach televízia Markíza. Dievčatko, aj hrdá čerstvá mamina sú v poriadku. Malá princeznička sa narodila 5. januára. Vavrinčíková tak dostala najkrajší novoročný darček, aký si mohla priať. “Pôrod bol pre nás aj vďaka pani doktorke Šebíkovej krásny zážitok. Obe sme zdravé a užívame si každý jeden spoločný moment,” prezradila novopečená mamička Lenka. Dcérka dostala krásne meno Olívia.

Lenka Vavričníková
Zdroj: tv markíza

Lenka oznámila svoje tehotenstvo v auguste 2021. „Bábätko sme plánovali, tak sa veľmi tešíme. Môj lekár mi však odporučil dodržiavať pokojný režim, takže zostávam doma a s partnerom sa pomaly pripravujeme na všetky krásne povinnosti, ktoré nás čakajú,” priznala budúca mamina, ktorá na rady lekára vtedy už nastúpila na materskú dovolenku. Kým sa nevráti z materskej, Televízne noviny počas jej neprítomnosti moderujú Danica Nejedlá a Miriam Kalisová. Tie už kedysi večerné Televízne noviny moderovali. 

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...

 

Diskusia