Oznámenie o tehotenstve prišlo krátko po zverejnení "inkirminovanej" fotky.

Lucia Almaksus alias Lula (za slobodna Gachulincová) patrila k výrazným postavám markizáckej reality šou Farma. Hneď po súťaži sa dobre uchytila v influencerskom svete a dnes patrí medzi najznámejšie slovenské influencerky. Lula sa stala aktuálne aj súčasťou projektu Let´s Dance, kde ako infuencerka pomáha propagovať úspešnú tanečnú šou.

Brunetka nechýbala ani na nedeľňajšom prenose Let´s Dance, jej fotky v saténových šatách spôsobili rozruch. Niektorí riešili strih šiat, ktoré nápadne ukazovali časť poprsia, no iní si všimli fotografie jej kamarátky, na ktorých sa už jasne črtalo tehotenské bruško. Lula zverejnila šťastnú novinku o tehotenstve v utorok, fotky s manželom, na ktorých už budúca mamička neskrýva bruško, zaplavili nadšené reakcie kolegov a fanúšikov. „Ja som to vedela, úplne som ti chcela napísať, či nie si. Gratulujem, čaká vás najkrajšie obdobie vášho života," napísala jej Zuzana Plačková. „Waaaa, gratulujeeem najviaaac. Ja som to inak trochu videla v tých inkriminovaných žltých šatách!" napísala jej tiež exfarmárka Jana Hrmová, na čo jej Lula odpísala, že ju prezradila kamoška v príspevku na Instagrame.

FOTO, KTORÉ LULINE TEHOTENSTVO PREZRADILO, NÁJDETE V GALÉRII

Lula, ktorú na Instagrame sleduje 160-tisíc fanúšikov, sa vydala v máji minulého roka za Adnana Almaksusa. Neprešiel tak ani rok od svadby a zamilovaný pár stihol svetu oznámiť tu najkrajšiu správu - že sa stanú rodičmi.

Diskusia