Bývalá farmárka z markizáckej šou Nikol Fridrichová (34) si od lekárov vypočula zdrvujúce správy - diagnostikovali jej rakovinu krčka maternice. So svojimi pocitmi sa s fanúšikmi podelila na sociálnej sieti.

Nikol je mamou dcéry v tínedžerskom veku a hoci prvé tehotenstvo bolo pre ňu peklo, druhé nevylučovala. To teraz skomplikovala zákerná choroba. "Krčok ide celý preč, dúfam, že to nezasiahne maternicu," prihovorila sa takmer 100-tisíc fanúšikom na Instagrame. "Dúfajme, že zachránime, čo sa dá."

Nikol pri zmienke o druhom tehotenstve ledva potláčala slzy, zároveň je ale odhodlaná bojovať a ochrániť svoju dcéru pred podobným osudom. "Rozhodla som sa ju dať očkovať proti rakovine krčka maternice. Termín máme v júli." Exfarmárka tiež vyzvala k pravidelným prehliadkam a bezplatnému očkovaniu. Nikol po zverejnení diagnózy okamžite zaplavili tisícky správ. "Nestíham otvárať. Nevládzem už ani čítať, som na liekoch. Ďakujem zo srdca za obrovskú podporu a krásne slová, veľa to pre mňa znamená," odkázala svojim fanúšikom.

AKO NIKOL OZNÁMILA SMUTNÚ SPRÁVU? SRDCERVÚCE ZÁBERY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia