Herečka Kamila Heribanová prežíva v týchto dňoch najhoršie obdobie v živote.

V televízii však aj naďalej beží obľúbený seriál Mama na prenájom, kde hrá aj vdova po hercovi a hudobníkovi Danovi Heribanovi († 43) Kamila Heribanová. Diváci však skritizovali správanie televízie, ktorá na instagramovom profile seriálu propaguje vývoj deja a správanie postáv.

V seriáli je Kamila, ktorá hrá partnerku Vlada Kobielskeho, aktuálne tehotná. Markíza zverejnila foto hercov a divákov chcela zapojiť do príbehu. „Dnes sa dozvieme pohlavie bábätka 😍 Aké meno by ste zvolili pre chlapčeka a aké pre dievčatko?" napísali k fotografii, na ktorej je aj Kamila Heribanová.

Nie všetkým však táto otázka prišla v týchto dňoch vhod. „Podľa mňa je teraz maximálne nechutné riešiť takéto príspevky, aj keď seriál je super a aj my pozeráme..., ale v realite prišla o milujúceho manžela. Úprimnú sústrasť 🖤," napísala Simona, s ktorej príspevkom súhlasili desiatky ďalších divákov. „To vážne dáte takýto príspevok sem teraz? Myslíte, že je to vhodné? Mne to príde cez čiaru, Markíza," reagovala Linda, s ktorou takisto súhlasili ďalší. „Herečka prežíva najhoršie obdobie života a Markíza si veselo rieši seriál... Cynické, odporné... Keď už treba riešiť dejovú linku za každú cenu, snáď sa dá dať aj iný obrázok, alebo riešiť v seriáli niečo iné," myslí si ďalšia diváčka.

FOTO, KTORÁ VYVOLALA VZBURU DIVÁKOV, NÁJDETE V GALÉRII

Urobila aj podľa vás televízia prešľap?

Diskusia