Mladá mamička vo svojom vyjadrení totiž naznačila sexuálne obťažovanie, ktorého sa Sväťo údajne dopustil na ich prvorodenom synovi Timovi. Tieto slová neskôr potvrdila vo vyjadreniach pre médiá. Dôkazy však chýbajú. „Nemám to nahraté ani natočené, ani to, ako obťažoval nášho syna, lebo mi nenapadlo to nahrávať. Neverila som vlastným očiam, teraz to stále vidím, ako to robil, a nesúhlasím s tým. Chcem o tom hovoriť. Neviem, čo s tým mám urobiť. Myslím si, že by pravda mala vyjsť najavo. Nevidím východisko, som frustrovaná, verím, že existuje spravodlivosť,“ uviedla Petra pre denník Nový Čas s tým, že celú záležitosť riešila s políciou. Podľa vyjadrenia policajného hovorcu bolo trestné konanie v tejto veci odmietnuté a v jednej časti zastavené. Herečke nepomohlo ani odvolanie. A práve rozhodnutie príslušných orgánov v nej údajne spustilo potrebu hovoriť o svojom súkromí verejne. Na tom by nebolo nič zlé. Zvláštne je iba to, že sa k riešeniu závažnej záležitosti dostala až tri roky po údajnom incidente a zároveň rozchode s manželom.

SVADOBNÚ FOTKU SVÄŤA MALACHOVSKÉHO S EX MANŽELKOU ĽUBICOU SI POZRITE TU
Za Sväťom stojí celá jeho rodina.
Zdroj: Profimedia

Okrem rodiny za bývalým manželom stojí skladateľka Ľubica Čekovská, ktorá spolu s ním vychováva syna Tea (11). V súvislosti s obvinením, ktoré sa dostalo na svetlo sveta, nám napísala: „Naše vzťahy zostali i po rozvode veľmi dobré a korektné. Sväťo je citlivý a spoľahlivý človek, navyše umelec, ktorému múza nadelila veľa talentu. Držím mu palce na jeho ceste životom i kariérou.“

Aký názor majú na obvinenia jeho blízki priatelia Bibána Ondrejková, Gizka Oňová a ďalší, nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život v predaji od štvrtka 12.5.2022.

Diskusia