Hoci sa talentovanému Sväťovi Malachovskému (49) začalo po pandémii v práci opäť dariť, v súkromí spolu s rodinou chystá kroky na očistenie svojho mena.

Manželstvo Sväťa Malachovského so skladateľkou Ľubicou Čekovskou (47) stroskotalo práve pre herečku a speváčku Petru Molnárovú. Viacerí Sväťovi známi by potvrdili, že sa do nej zamiloval tak, že netúžil po ničom inom, iba byť s ňou. „Môj vzťah k Peťke je jednoznačný. Poznáme sa už dlho a vždy som ju považoval za čarovné žieňa. Síce s podrezaným jazykom, ale spravodlivé. Takisto viem, že sa o nej popísalo kadečo, spájali ju so všelikým, skrátka jej obraz sa vytváral na klamstvách a chybných domnienkach. Čím som s ňou dlhšie a viac a viac sa s ňou rozprávam, zisťujem, že je perfektná. Rozumieme si, je to dobrosrdečný človek, nápomocný v každej chvíli a mne je s ňou skrátka dobre,“ povedal herec pre týždenník Život koncom roka 2016.

Ich svadba prebehla v tichosti.
Zdroj: Archív NMH

Po krátkej známosti Petra uprostred leta 2017 porodila ich spoločného syna Tima (4,5). O rok nato prišla svadba a v septembri 2019 herečka priviedla na svet ich druhého syna Marka (2,5). Ešte pred pôrodom to však medzi manželmi začalo škrípať a budúca dvojnásobná mamička sa zo spoločného domu v Slovenskom Grobe odsťahovala. Sväťovi dokonca vraj bránila stýkať sa s ich dieťaťom. Ich vzťahové problémy mnohých prekvapili, a to najmä pre veľkú lásku, ktorú pred svetom obaja deklarovali.

SVADOBNÚ FOTKU SVÄŤA MALACHOVSKÉHO S EX MANŽELKOU ĽUBICOU SI POZRITE TU

Odvtedy uplynuli tri roky a komplikované manželstvo zatiaľ nebolo ukončené rozvodom. Petra tak oficiálne stále nosí priezvisko Malachovská. Doposiaľ nikto netušil, čo mohlo vzťah tejto dvojice rozbiť. Až krátko po nedávnej Veľkej noci sa herečka na sociálnej sieti podelila o dôvody, ktoré vraj viedli k jej odchodu od manžela. Po jej slovách ostala v poriadnom šoku široká verejnosť aj samotná rodina Malachovských.

Vyjadrenie Ľubici Čekovskej k obvineniam nájdete na druhej strane...

Diskusia