Ani milióny na konte vám nezaručia šťastie, lásku, vnútornú pohodu či vyrovnanosť.

Byť hviezdou už v tínedžerskom veku nemusí byť to najšťastnejšie, čo vás stretne. Britney Spears (35) za to zaplatila dosť veľa.

Divokými večierkami si vypestovala mimoriadne pozitívny vzťah k alkoholu, ktorého sa potom nevedela zbaviť. Opakované neúspešné liečenia, teatrálne výstupy na verejnosti, keď si oholila hlavu, rôzne viac či menej čudné vzťahy, priberanie a chudnutie, tým všetkým plnila stránky bulváru.

Zdá sa však, že matka dvoch detí konečne dospela. Minulý rok sa osudovo zamilovala do iránskeho tanečníka Hesama Asghariho (23) a odvtedy sa zmenila. Okrem iného zapracovala na svojej postave, každý deň tvrdo drie v telocvični.

Fanúšikovia si túto zmenu okamžite všimli a Britney sa pre mnohých stala motiváciou. Nielenže oveľa lepšie vyzerá, ale rada rozpráva o tom, že sa teraz cíti neporovnateľne lepšie. Konečne vraj našla psychickú pohodu.

Musí mať svaly

Rovnako opojné časy prežíva aj latino diva Jennifer Lopez (47). Neraz si už myslela, že našla toho pravého muža, s ktorým vydrží v dobrom aj v zlom, a po pár rokoch zistila, že sa mýlila. Ani posledný pokus nedopadol dobre. O sedemnásť rokov mladší raper Drake jej skrátka nestačil. Prikázala mu schudnúť a popracovať na svaloch a jemu sa to nepodarilo. Tak dostal kopačky.

Ale dlho nezostala sama, po jej boku sa od februára ukazuje bejzbalový hráč Alex Rodriguez (41) a vyzerá to medzi nimi vážne. Tento muž so svalmi problémy nemá, ako športovec má perfektne vypracované telo.

„Je ten najlepší. Aj vy by ste ho milovali. Je to skvelý chlap, zábavný a úchvatný,“ povedala o svojom novom partnerovi v televíznej šou. Porozprávala aj historku, ako sa zoznámili. Videla ho na nejakom podujatí a páčil sa jej. Keďže jej nechýba zdravé sebavedomie, jednoducho za ním zašla, poklepala ho po ramene a povedala mu: „Ahoj!“

Netrvalo dlho a bola z toho láska. S mužom, ktorý je jej vekovo bližší, má oveľa viac spoločných tém. Alex už v minulosti randil s herečkami Kate Hudsonovou a Cameron Diazovou.

Na cvičenie nedá dopustiť ani speváčka Demi Lovato (24). V minulosti trpela poruchami príjmu potravy a v rámci terapie začala chodiť do posilňovne.

„Vo fitku som spokojná a sebaistá. Je jedno, čo tam práve robím, či box, alebo len posilňujem. Má to na mňa neuveriteľne pozitívne účinky, robí mi to dobre nielen na tele, ale i na duši. Ľudia si asi už hovoria, že sme trápni s rečami o tom, ako sa treba mať rád. Ale je to vážne pravda.“

Neskorý tikot

Hoci má topmodelka Naomi Campbell už 46 rokov, myšlienky na vlastné deti sa nevzdala. „Myslím si, že vďaka vedeckému pokroku ich môžem mať, kedy chcem. Ale chcem, aby mali aj otca, to je dôležité,“ povedala. Momentálne jej isto nechýba odvaha a odhodlanie, no potenciálny otec nie je na obzore žiadny.

Nevyšiel jej vzťah s boxerom Mikom Tysonom, hercom Robertom De Nirom ani spevákom Seanom Combsom či miliardárom Doroninom. Povráva sa, že ani jeden s ňou nevydržal pre jej hašterivú povahu. Napokon, viackrát sa už stalo, že mala konflikty so svojimi zamestnankyňami, dokonca jednu aj fyzicky napadla.

I tak je modelka presvedčená, že bude dobrou matkou a ak to nepôjde inak, nebude sa brániť ani adopcii. Doteraz bola pre ňu najdôležitejšia kariéra a jej podriadila celý svoj život. Len nedávno priznala, že už sa na móle necíti dobre. Je stále nervózna a myslí na to, že šťastie a pokoj duše by jej mohla priniesť rodina.

Nerada vraj dopredu plánuje, nevylučuje však, že v blízkom čase nadobro skončí s modelingom.

V roku 2010 ruský internetový portál informoval, že modelka a ruský miliardár Doronin navštevujú prominentnú kliniku. Tvrdili, že je tehotná a celkom isto bude rodiť v Moskve. Po piatich rokoch randenia sa dostalo i na reči o svadbe. Lenže namiesto svadobných zvonov počula Naomi rozlúčkovú reč, bohatý Rus ju opustil a našiel si jej mladšiu kópiu. Čokoládová kráska je odvtedy sama.

Rozmaznané deti?

V rodine dedičov hotelového impéria sa zase zmráka. Hiltonovcom opäť šedivejú vlasy pre jedného z ich potomkov. Conrad (23), najmladší brat Paris Hiltonovej, pre svoje agresívne správanie skončí na psychiatrickej klinike, aby odborníci podrobne preskúmali jeho duševný stav a prípadne určili ďalší liečebný postup. Rozhodol tak súd.

Conrad, zrejme z pomsty, pretože materiálne na to určite nebol odkázaný, ukradol z domu svojej expriateľky auto. Zároveň však porušil aj súdom nariadený zákaz približovania sa k svojej bývalej. Tá požiadala v minulosti o takýto druh ochrany pre agresívne správanie mladého Hiltona.

Pri samotnom zatýkaní opäť prekypoval mladý boháč bojovnosťou, pričom používal vulgárne slová a mužov zákona upozorňoval dôrazne na to, aká je dôležitá osoba. Súd ho zatiaľ prepustil na kauciu 90-tisíc dolárov, ktorú zložil jeho otec Richard.

Toto nie sú prvé problémy, ktoré museli riešiť boháči Hiltonovci so svojimi deťmi. Práve Conrad sa pred dvoma rokmi vyhrážal smrťou istej letuške, neminula ho za to pokuta vo výške 5-tisíc dolárov a trest vo forme verejnoprospešných prác. Mladý muž okrem toho dvakrát spôsobil dopravnú nehodu.

V roku 2008 sa ich druhý syn Barron (27) tiež ukázal na verejnosti ako „muž činu“. Vtedy iba 18-ročný, opitý a nadrogovaný, zbil zamestnanca čerpacej stanice. Rodina musela za jeho skutok vyplatiť napadnutému mužovi odškodné vo výške 4,9 milióna dolárov, aby si mohol zaplatiť nákladnú liečbu.

Paris (36), najslávnejšia dcéra Hiltonovcov, strávila pred desiatimi rokmi tri týždne vo väzení za to, že porušila podmienku. Viedla totiž auto pod vplyvom alkoholu. Napriek tomu, že jej za tento incident odobrali vodičský preukaz, znova si sadla za volant. Odpykať trest sa dostavila v rodinnej limuzíne, v sprievode svojej matky.

Ilustračná snímka

Máte doma problém s mravcami? Vďaka tomuto sa vašej domácnosti vyhnú širokým oblúkom!

Populárne články
Americká raperka Cardi B.

Výnimočný cit pre módu, alebo nevie, čo so sebou? Americká raperka predvádza šialené outfity!

Fotografka cestuje s bábikami.

Záľuba tejto ženy vás očarí: Fotografie z dovolenky, aké má málokto!

Mestečko Vidin dostane aj vďaka eurofondom nový šat. Miestni však krútia hlavou, že to nebude zasa až taká sláva. V Bulharsku sa vraj kradne viac ako na Slovensku.

Majú 38 eur na mesiac. Navštívili sme najchudobnejší región v Európe

Obec Kanianka sa nachádza na konci Hornonitrianskej kotliny, na rozhraní pohoria Malá Magura.

Kedysi zabudnutá obec dnes láka okolie. Práce miestnych remeselníkov nájdete po celom svete

Diváci sa predstavenia Morena, v ktorom hrá aj Dominika Kavaschová, nedočkali.

Škandál v divadle: Pre hlučný konflikt skupiny mužov herečka nezostala ticho!

Vedeli ste

Vo vode sa scvrkáva koža.

Zobraziť viac
Diskusia